Більшість людей залежні від цукру.Його додають майже в усі продукти.Як вам відомо він дуже некорисний,можна з впевненістю сказати,що це "біла смерть".Цей продукт зробили 200 років тому,люди самі його придумали,і тому ніякому разі він не натуральний.Цей цукор буквально винищує поступово ваш організм за все життя,і задумайтесь,ви хоч і не курите,не п'єте,не приймайте наркотики,але ж ви вживайте теж речовину,що вбиває.Чим бистріше ви виключите сахар зі своєю раціону,тим краще для організму.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.