Тож, чи може людина жити зовсім без бажань? Мабуть, ні. Без них ми б просто стояли на місці, нічого не робили і нічого не хотіли. А жити так дуже нудно і зовсім не цікаво.
Бажання вчитися допомагає нам дізнаватися нове і ставати розумнішими.
Бажання дружити змушує нас допомагати іншим і ділитися іграшками.
Бажання займатися спортом робить нас сильними та здоровими.




















