Завершення початкової школи – важливий етап у житті кожного учня, його родини та вчителів. Метою зборів є підведення підсумків чотирирічного навчання, аналіз досягнень учнів у контексті НУШ, усвідомлення змін, які відбулися з дітьми за цей час.
Захід пройде у форматі зустрічі з елементами тренінгу, де батьки зможуть:
1.обговорити результати навчання і виховання дітей;
2.поділитися спостереженнями за розвитком особистості своїх дітей;
3.взяти участь в активній роботі з тематичними картками («Хлопчик» / «Дівчинка»), де зобразять, якими стали їхні діти за 4 роки шкільного життя;
Збори сприятимуть налагодженню партнерства між школою та родинами учнів, створенню дружньої атмосфери довіри, взаєморозуміння й підтримки у спільному виховному процесі.













