Як арт-терапевт( у моєму іншому житті ) стикнулись з проблемою що не вистачає розмальовок для дорослих (точніше - підлітків, старшокласників та вчителів). Тобто складних розмальовок, які буде цікаво малювати дорослим. А при тривожних станах ( на них зараз страждає кожен другий українець) - це 'саме те' для самостійної роботи. Особливо для тих, хто не вміє гарно малювати.
Можна роздрукувати чи на планшеті малювати.
Розкриваючи трошки контекст.... Ті, що я бачила у вільному доступі - не дуже підходять для терапевтичних практик..... Або монотонні, або 'довгограючі'. А ці майже дитячі, але біль складні. І образні. Можна під тему малюнок підібрати. Мені треба було, щоб розмальовки були образні ( можна вибрати картинку під тему пропрацювання), помірно складні (щоб не спровокувати нервовий зрив), давали можливість вийти на казко-терапію ну і тематично-асоциативні - 'у кого є така проблема і як він її може вирішити'.
Тому мені простіше було створити самій за допомогою ШІ, ніж перебирати гору книжок щоб знайти одну потрібну картину.








































