Щороку, у кінці листопада, в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років. У цей день у школах та садочках проводяться патріотично-виховні заходи із використанням зображення квітки незабудьки. Для дітей – це зрозумілий символ, який вони легко запам’ятовують та асоціюють із геноцидом українського народу.

