Наприкінці навчального року можна запропонувати учням написати незвичайний міні-твір. Класний керівник звертається із проханням до учнів: «Діти! І я, і ви протягом усього навчального року не помітили, що в нашому класі поруч із нами існувала людина-невидимка. Вона була з нами на уроках і в їдальні, на перервах і на класних заходах, вона була з нами по всіх усюдах. Як ви вважаєте, яким вона побачила життя нашого класу, на що звернула увагу, а на що — ні, що її могло порадувати, а що — засмутити. Подумайте й напишіть невеликий твір-роздум «Мій клас очима людини-невидимки». Може, це допоможе нам щось змінити в нашому житті, зробити його більш чесним і кращим, добрішим і цікавішим».












