Аналіз сайту навчального закладу

Педагогіка

Для кого: Дорослі

06.03.2021

1094

147

0

Опис документу:
проаналізувати їх змістове наповнення; сформулювати рекомендації щодо заходів, спрямованих на покращення інформаційної політики та популяризації опорних навчальних закладів. У межах дослідження здійснено контент-аналіз сайтів опорних шкіл для визначення ефективності цього інформаційного ресурсу.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Аналіз сайту

Ознайомившись із сайтом школи я дослідила, що структура сайту висвітлює різні аспекти та напрямами діяльності школи. Ознайомлює з нормативно-правовими актами, науково-методичними, практичними матеріалами з досвіду роботи. Також презентує досягнення системи освіти в цілому та окремих педагогічних працівників та учнівської молоді. Також сайту характерно зручність елементів управління та меню, переходів та відкривання посилань. Читабельність інформації, дотримання належного стилю її викладу. Використання правильних заголовків та ключових слів, легкість пошуку інформації.

Недоліками сайту є те, що не оновлюється інформація щодо планів роботи, є новини лише за попередні роки. Містяться деякі зазначені розділи, але сторінки не наповнені інформацією.Сторінка «методична скарбничка» містить лише декілька матеріалів, не завжди поповнюється новими матеріалами. Сторінки з інформацією про педагогічний склад не зручні для користування
Після аналізу сайту Оникіївської загальноосвітня школи |-||| ступенів я рекомендую для удосконалення сайту:

  1. Встановити на сайтах лічильники для підрахунку кількості та якості відвідувачів;

  2. Наповнити сайт більш чіткою та зрозумілою інформацією;

  3. Заповнити розділи, які не наповнені інформаціє, та спостерігати кожного тижня про наповнення та обновлення нової інформації;

  4. Оновлювати кожного дня інформаціющодо планів роботи школи;

  5. Більш якісно анонсувати події та новини навчального закладу;

  6. Наявність та зручність користування віртуальною бібліотекою;-

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.