Аналіз роботи МО вчителів природничо-математичного циклу

Опис документу:
Аналіз роботи МО вчителів природничо-математичного циклу, можливо комусь стане за зразок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Аналіз роботи МО вчителів природничо-математичного циклу

за 2017-2018 н. р.

ШМО вчителів природничо-математичного циклу в 2017-2018 закінчує працювати над темою: «Формування конкурентноспроможної особистості через впровадження здоров’я - збережувальної технологій на уроках природничо-математичного циклу». Діяльність МО була спрямована на реалізацію інструктивно-методичних рекомендацій МОНУ щодо вивчення предметів природничо-математичного циклу, виконання державних програм.

Було проведено 5 засідань, на яких розглядались слідуючи питання:

 • Ознайомлення з документами МОНУ і рекомендаціями щодо вивчення навчальних дисциплін, а також оновленими програмами на 9 річну школу;

 • Розгляд календарно-тематичного планування відповідно до методичних рекомендацій;

 • Участь в конкурсі: «Творчий вчитель – обдарований учень»;

 • Організація роботи з обдарованими дітьми (Підготовка до олімпіад і предметних конкурсів, аналіз результатів);

 • Формування свідомого ставлення до здорового способу життя урочний і позаурочний час;

 • Аналіз моніторингу знань за І семестр і за рік 2017-18;

 • Розгляд матеріалів для підсумкових контрольних робіт та ДПА. В 2017-2018 році учні школи здають ДПА традиційно з математики і МО взяло на себе відповідальність провести ДПА з фізики.

 • Вивчення СТРАТЕГІЇ реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки;

 • Ознайомлення з типовими освітніми програмами відповідно до фаху, наскрізними лініями в сучасній освіті.

В 2017-2018 н. р. атестувалась Корзникова Н. О. вчитель математики і фізики – підтвердила результат попередніх атестацій, а саме Спеціаліст І категорії.

Вчителі МО протягом року плідно працювали зі здібними учнями, як результат роботи з ними є переможці ІІ туру всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

 1. Шевченко О. (8 клас) ІІІ місце з біології;

 2. Дягель Х. (6 клас) ІІІ місце з математики;

 3. Старостенко К. (10 клас) ІІІ місце з географії.

Також учні школи приймали участь в інтелектуальних конкурсах де показали відмінні й добрі результати таких як: Всеукраїнський конкурс з математики «Кенгуру» для 2-6 класів 32 учасника з них 6 відмінних, 22 добрих і 9 учасників; Всеукраїнський конкурс з біології та природознавства «Геліантус» для 1-10 класів з них 3 диплома ІІ ступеня, 1 диплом ІІІ ступеня, 4 переможця на шкільному рівні, 13 переможців в початковій школі, грамота з хімії, та 7 учасників; Всеукраїнський різно-профільний конкурс – олімпіада «Олімпус» де з 13 учасників природничо-математичного циклу було 3 лауреата; Міжнародний конкурс з математики «Кенгуру» для 2-10 класів з них 15 відмінних, 25 добрих та 11 учасників; Міжнародний конкурс з фізики «Левеня» 1 відмінний результат, 8 добрих результатів та 5 учасників, Всеукраїнський конкурс з інформатики «Бобер» 2 відмінних результати, 14 добрих результатів та 14 учасників.

Добре провели тиждень математики, метою якого було якомога більше долучити учнів приймати участь конкурсах: «Найрозумніший» для 5-7, а потім для 8-10 класів, в нестандартних уроках: «Графіки цікавих функцій» алгебра 7 клас та урок-вікторина «Математичні ребуси», тим самим підвищити мотивацію до навчання. Виконали проектну роботу у 7 класі: “Використання сучасних гаджетів для знаходження інформації «QR-код»”.

Це своєчасно відображалось на сайті школи

Вчителі МО активно працюють в напрямку озеленення не тільки класних кімнат, а й шкільних ділянок, клумб (Іванченко, Кишко, та лаборант кабінету хімія Брюсенська все літо контролюють полив шкільних квітів).

Не оминули увагою і Шевченківські дні, було проведено урок: «Математичний Кобзар».

Під час проведення загально-шкільного СКІНДу  (сучасне колективно - індивідуальне  навчальне дійство) «Відкритий простір здоров’я», вчителі МО представили відразу дві локації: 1. хімічна лабораторія «Шкідлива і корисна їжа», 2. «Числа це ЗДОРОВО», а Мальцев В.Д. був оператором цього заходу.

За результатами року можна зробити висновок, що всі поставленні задачі перед МО виконано, а робота вчителів природничо-математичного циклу на достатньому рівні.

ЛЕВЕНЯ – 2018

Код місця проведення: 08520

Загальноосвітня санаторна школа – інтернат,

м. Мелітополь

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
3
міс.
2
3
дн.
0
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!