Аналітичний звіт асистента вчителя

Інклюзивна освіта

15.06.2020

2249

1

314

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас
Опис документу:
Аналітичний звіт асистента вчителя стосовно виконання індивідуальної програми розвитку. Стикнулася з недостатньою кількістю зразків для оформлення документації асистента вчителя. Можливо вам цей документ буде корисний. Буду вдячна за лайк!
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Аналітичний звіт асистента вчителя

за 2019-2020 н. р.

про виконання ІПР учениці 6 класу

Мельник Діани Олександрівни

На 2019-2020 н. р. нами були поставлені такі завдання: розширення та збагачення словникового запасу; забезпечення емоційно-мотиваційного компоненту оволодіння рідною мовою; корекція мовленнєвих недоліків; вироблення навичок усного та писемного мовлення; формування гуманістичного світогляду; розвиток духовного світу; утвердження загальнолюдських морально-етичних орієнтирів; розвиток творчих і комунікативних здібностей, самостійного і критичного мислення, вміння аргументовано доводити власну думку; оволодіння вміннями і навичками охорони зору та слуху, розширення навичок самообслуговування; встановлення особистих взаємостосунків у сім’ї, групі, класі, громадських місцях; соціально-психологічна адаптація до умов життя.

Діана приймає участь у груповій роботі на уроках, спільній грі та спілкуванні з однокласниками під час перерв. На уроках відповідає на запитання вчителя, але сама рідко проявляє активність, виконує усі завдання вчителя. У звязку з порушенням зору, учениця читає лише великим шрифтом, пише, але не може писати по стрічках у зошиті, слова збільшені, часто відсутні проміжки між словами і рядками, рядки написаного тексту сповзають один на один, не може читати записи у зошиті. Із задоволенням приймає участь у шкільних заходах та флешмобах, із відповідальністю ставиться до виконання порученої вчителем роботи.

На заняттях з трудового навчання, образотворчого та музичного мистецтва працює на високому рівні, приймає участь у проєктній роботі. На уроках іноземних мов працює на середньому та достатньому рівні, з інших предметів – на достатньому рівні. Вчить вірші напам'ять і вільно розповідає їх перед класом. Дуже добре сприймає інформацію на слух, переказує на достатньому рівні, речення формує граматично правильно. Збільшився словниковий запас, покращився темп мовлення. Вправи та задачі розвязує, з допомогою асистента вчителя, в усній формі, мислить логічно. Аналізує, описує предмети і ситуації, класифікує та узагальнює. Діана добре сприймає літературні та мистецькі твори, характеризує морально-етичні якості героїв, цікавиться культурою рідного краю. Легко вступає в контакт, перебуває у дружніх стосунках з однокласниками, спостерігається збільшення рівня самооцінки.

Саморегуляція та самоконтроль на достатньому рівні, повністю володіє навичками особистої гігієни, самообслуговування в роздяганні і одяганні, під час їжі. Діана зацікавлена в позитивному результаті та намагається покращити свої знання.

Асистент вчителя Пирожок І. В.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Інклюзивна освіта

15.06.2020

2249

1

314

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас