Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події

Як навчити студентів перефразувати слова і тексти англійською

Англійська мова

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

04.05.2020

569

0

0

Опис документу:
Уміння перефразувати стане в нагоді всім студентам. Особливо, коли немає словника під рукою, щоб подивитися забуте слово, або співрозмовник не може зрозуміти, чого від нього хочуть, або ж потрібно написати твір або академічну роботу англійською.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Уміння перефразувати стане в нагоді всім студентам. Особливо, коли немає словника під рукою, щоб подивитися забуте слово, або співрозмовник не може зрозуміти, чого від нього хочуть, або ж потрібно написати твір або академічну роботу англійською.

Поговоримо про три простих способи, які допоможуть навчити ваших студентів перефразувати будь-яке слово, пропозиції і навіть тексти англійською.

Почніть з перефразування англійських слів

Для цього можна грати в Alies. Ця гра допоможе розширити словниковий запас. Перш за все, учні будуть відчувати необхідність у вивченні нових слів, а це важлива умова.

Умови гри: студенти діляться на команди по дві людини. Один загадує слово, а інший повинен його відгадати. Слова записані на картках, і загадувати бере їх поспіль. Якщо слово здається надто складним, можна пропустити. Чим більше слів встигне відгадати другий учасник, тим більше очок отримує команда.

Ще один спосіб навчити перефразовування слів – вивчати синоніми і використовувати частку not (для студентів elementary рівня). Наприклад: good – not bad, fine, nice etc.

Навчіть перефразувати ціле речення англійською

Для того, щоб перефразувати ціле речення, розділіть студентів на пари і попросити їх обговорити якусь тему. Наприклад, що їм подобається робити у вільний час.

Потім попросіть одного зі студентів розповісти про те, чим займається його одногрупник у вільний час, але склавши нові пропозиції і постаратися використовувати якомога більше синонімів.

Запишіть відповіді на дошці і запропонуйте іншим студентам поділитися ідеями, як можна висловити одну і ту ж ідею, але використовуючи інші слова і структури.

Для студентів рівня upper-intermediate рекомендую використовувати підручник FCE_Key_Word_Transformation. Тут ви знайдете безліч пропозицій з різними структурами для трансформації.

Для студентів нижчих рівнів подібні завдання є в Grammarway.

Перейдіть до перефразовування текстів англійською мовою Наступним етапом в навчанні навичкам перефразирования – короткий текст. Для цього виберіть невеликий текст на англійській і запропонуйте студентам виконати кілька завдань. наприклад:


1. замінити синонімами підкреслені слова;

2. реорганізувати пропозиції;

3. переписати текст заново, зберігши його основну ідею (пам'ятаєте, що дати і особові назви не змінюються).

Ще один відмінний спосіб – старий-добрий переказ тексту. Багато учнів, почувши, що їм потрібно переказати текст, впадають в паніку і відчувають стрес – адже там стільки деталей і незнайомих слів. 🙂

Я завжди прошу своїх студентів донести основну ідею тексту і найважливішу інформацію, використовуючи навичку перефразуваня. Це завдання допомагає розвивати і інші навички спілкування англійською.  

Уміння перефразувати – дуже корисний навик для всіх, хто вивчає англійську мову, адже за допомогою перефразирования можна з легкістю вирішити різні завдання – починаючи від непорозумінь при спілкуванні та закінчуючи написанням наукової роботи.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.