Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Агітаційний матеріал "Краплина, або як ми втрачаємо воду"

Різне

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас

24.10.2018

4314

26

0

Опис документу:
Вода, Н2O — хімічна речовина у вигляді прозорої, безбарвної рідини без запаху і смаку. У природі існує у трьох агрегатних станах — твердому (лід), рідкому (вода) і газоподібному (водяна пара). Вода — одна із найголовніших речовин, потрібних для органічного життя. На Землі водою покрито 70,9 % поверхні. Прісні води, придатні для пиття, становлять лише 2,5 % від загальної кількості води на Землі.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
«Краплина, або як ми втрачаємо воду»
Слайд № 1

«Краплина, або як ми втрачаємо воду»

Вода - безбарвна рідина, що не має ні смаку, ні запаху, активний розчинник, що володіє великим поверхневим натягом. Під час виконання проектної роб...
Слайд № 2

Вода - безбарвна рідина, що не має ні смаку, ні запаху, активний розчинник, що володіє великим поверхневим натягом. Під час виконання проектної роботи відбувається знайомство з фізичними властивостями води, так само як необхідно берегти воду і для чого. Даний проект прищеплює навички екологічно грамотної поведінки в побуті, зокрема вміння економно використовувати воду, розуміти необхідність такого ставлення до води як до природного ресурсу. Води на Землі одночасно і багато, і мало. Її багато в океанах і морях, але солона морська вода, непридатна для пиття, а також для багатьох технічних виробництв сільського господарства. Обмежені запаси прісної води ще більше скорочуються через їх забруднення. Прісна вода придатна для пиття і приготування їжі. Вона ж використовується для господарських потреб: полив рослин, миття посуду, машин, приміщень, умивання, догляд за тваринами. Вода потрібна усьому живому на Землі.

Де ми втрачаємо воду? Прісна вода використовується людиною для приготування їжі та для господарських потреб - миття, поливу, прання і т.д. Економни...
Слайд № 3

Де ми втрачаємо воду? Прісна вода використовується людиною для приготування їжі та для господарських потреб - миття, поливу, прання і т.д. Економним споживанням води вважається норма 100-120 літрів води на добу. До слова, у розвинених країнах витрачається 250-300 літрів, причому половина просто губиться, витікаючи в трубу. Було підраховано, що в середньому людина витрачає на миття посуду під сильним напором близько 100 літрів води, приймаючи ванну витрачається близько 150 літрів, користуючись душем - 60-100 літрів води. За один цикл пральна машина витрачає близько 50-60 літрів води. Крапля за краплею тікає дорогоцінна вода з несправного крана. Навіть зовсім невеликий витік в змішувачі приносить втрату від 15 до 100 літрів на добу.

Як можна зберегти воду? По-перше, потрібно замінити або полагодити всі що протікаючі крани в будинку. Під час гоління або чистки зубів закривайте к...
Слайд № 4

Як можна зберегти воду? По-перше, потрібно замінити або полагодити всі що протікаючі крани в будинку. Під час гоління або чистки зубів закривайте кран, для зручності можна використовувати стаканчик. Це допоможе Вам зберегти від 6 до 30 літрів води. Використовуйте пральні та посудомийні машини тільки при повному завантаженні. Намагайтеся частіше користуватися душем, і рідше ванною. Так витрата води впаде в 2-3 рази. Коли споліскуєте посуд, миєте руки, фрукти або овочі відкривайте змішувач на середній натиск.

Ці поради можуть здатися дріб'язковими, непрактичними. Але подумайте чого можна досягнути, якщо кожна людина, кожна родина візьме собі за правило д...
Слайд № 5

Ці поради можуть здатися дріб'язковими, непрактичними. Але подумайте чого можна досягнути, якщо кожна людина, кожна родина візьме собі за правило дотримуватися цих порад? Результат буде феноменальним - за оцінками вчених ці заходи дозволять знизити загальне споживання води практично в 3 рази. Тобто навіть ці дріб'язкові заходи дозволять значно відсунути або зовсім уникнути глобальної екологічної катастрофи, хмари якої все сильніше згущуються над світом.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.