1-го вересня лунають привітання на адресу учнів і викладачів, це день квітів і листівок, це свято, яке не оминають своєю увагою керівники міст і районів, адміністрації найрізноманітніших рангів. Це такий собі підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.
ПРОПОНУЮ ЯСКРАВУ МЕГАРОЗМАЛЬОВКУ НА 16 АРКУШІВ (4Х4)















