24 червня 06:51
12 1
1 1 1

Чому Всеосвіта не хоче писати нудні новини

Дорогі освітяни, на відмінну від інших освітніх платформ Всеосвіті не потрібно догоджати НІКОМУ👏!!!

Всеосвіта, це незалежний майданчик не тільки для саморозвитку, прибутку та інструментів — це ще й майданчик для спілкування, відпочинку, обговорення🎯. Нам подобається бути людяними, комунікативними та на одній хвилі з вами🌊. У шкільній вчительській ви говорите не тільки про роботу, ви також обговорюєте між собою реформи НУШ, шкільне харчування чи міністрів-плагіаторів. Ви і ми звичайні люди, попри щоденні робочі навантаження інколи хочеться просто погомоніти у спільноті освітня об'єднаних з всієї України🌍🇺🇦. Саме тому ми виходимо за рамки і припиняємо писати нудні новини з рекомендаціями МОН🕳️.

Тепер ми пишемо про те, що нам самим цікаво. Що викликає резонанс, що змушує задуматися та поспілкуватися. Ви і самі можете стати частиною спільноти та подавати свої новини у Новак для публікації на головній сторінці. І якщо вам самим не цікаво писати про «навчальні плани», то чому ми маємо вас змушувати це читати, тим паче під час літніх канікул☀️❓❗

На Всеосвіті існує одне єдине негласне правило☝️ — ми пишемо виключно перевірену інформацію👁️‍🗨️. Ми пишемо правду дотримуючись академічної доброчесності. Ми спираємося на факти, зазначаємо джерела🔗, додаємо пряму мову🗣️, коментарі очевидців👀.

І коли директорка, що плюється в обличчя вчительці з тридцятирічним стажем потрапляючи в інформаційне поле Всеосвіти, то винна не Всеосвіта, а директорка, яка плюється💦. Толерувати подібну поведінку означає дати дозвіл керівникам плювати в обличчя підлеглим, означає замовчувати ганебне явище в освіті не вимагаючи розслідування. 

Коли головний реформатор шкільного харчування говорить, що щиро хоче вкрасти дівчину і посадити у клітку, то тільки ви маєте право вирішувати, чи наділяти таку людину правом годувати ваших дітей👶🌶️.

Коли порноакторка ділиться досвідом в межах платформи можливостей у святині університету, то саме ви маєте розказати, чи не суперечить це цінностям освіти🛌.

Тож, постає важливе соціальне питання, чи готові ви, що в нашому суспільстві подібна поведінка стане нормою👌❓ Всеосвіта не готова до таких норм і саме тому офіційно заявляє про свою громадську позицію та бажання не толерувати насилля, збочення та лицемірство в межах Закладів освіти

Всеосвіта доброчесна, свідома та прозора компанія, що не залежить від держслужбовців і саме тому хоче створити для своїх користувачів простір вільного спілкування та можливостей. Сьогодні на Всеосвіті вже доступні найкращі новітні інструменти, найбільші бібліотеки та навіть прогресивні Електронні журнали. Всеосвіта щодня продовжує розвиватися, щоб ви мали особистий вільний простір для себе в комплексі зі всім необхідним для ефективного вчителювання. І саме тому Всеосвіта змінює вектор написання новин на ті, що дійсно важливі і переш за все цікаві вам. Ми також запрошуємо вас доєднуватися до написання власних новин

Будь ласка, діліться своїми думками в коментарях. Ми також з радістю відповімо на ваші запитання🙇. 

Дякуємо за довіру💎!