Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Освітній практикум “Створення Преміум тестів від Всеосвіти для інтерактивного тестування”. Частина 5
»
Взяти участь Всі події
15 травня 17:55
28 0
2 2 3

Шановні освітяни, на Всеосвіті оновлення в спільноті

Відтепер новини об'єднані з блогами: https://vseosvita.ua/community

  1. Сторінка новин перетворюється на сторінку новини+блоги — спільнота.

  2. На головній сторінці виводяться останні коментарі в публічних новинах та блогах.

  3. Доданий блок з авторами, які створюють або раніше створювали корисний контент.

📌Чому це важливо?

Відтепер, якщо ви створюєте на Всеосвіті цікавий контент, ваші дописи потраплятимуть на головну сторінку новин і тим самим привертатимуть увагу до вашого акаунту чи бренду. Це можуть бути корисні поради, екологічні новини, анонси подій чи просто досвід вашого навчального закладу. Додатково всі опубліковані блоги на головній сторінці спільноти дублюватимуться в соціальні мережі Всеосвіти.

📌Як опублікувати свій допис?

  1. Створіть запис у блозі: https://vseosvita.ua/blogs/add

  2. В панелі управління створеного блогу відкрийте ваш запис[1], а потім натисніть — «Відправити допис в Новак»[2]. Новак, це розділ, де збираються всі дописи претендентів. Це відкритий розділ і користувачі можуть голосувати своєю активністю за цікаві публікації.

    0601oran-db60-840x174.png

  3. Наші менеджери перевірятимуть ваші дописи на дотримання академічної доброчесності та охайності в оформленні. Ваші блоги потраплятимуть на головну сторінку не залежно від того рекламний це контент, чи корисна інформація, головне, щоб допис був актуальний для освітянської спільноти.

❤️Всеосвіта робить все, аби створити для своєї спільноти затишний та корисний осередок для спілкування та обміну досвідом. Чекаємо на ваші поради та зауваження в обговоренні блогів: https://vseosvita.ua/community/discussion

Читайте також: