Вебквест з українознавства для учнів 6 класу, під час якого шестикласники ознайомляться з традиційними зимовими святами українського народу, повторять відомості про колядування, віншування, щедрування.
Бібліотека вебквестів
41 грн
Після покупки цей вебквест відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані вебквести зберігаються в розділі мої придбані матеріали.
Вебквест з українознавства для учнів 6 класу, під час якого шестикласники ознайомляться з традиційними зимовими святами українського народу, повторять відомості про колядування, віншування, щедрування.
Час за який потрібно виконати всі завдання: 45 хвилин
Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 1 раз
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Привіт! Сьогодні ви розпочинаєте вивчення нової теми "Святкова зима в українців". Під час гри досліджуйте зимові свята, виконуйте завдання і збирайте цифри, з яких за допомогою дешифратора в останньому завданні зможете розшифрувати кодове слово. Цифр всього 10, тому для зручності на чернетці зробіть таку табличку, аби запам'ятати, яка цифра відповідає порядковому номеру літери у слові. Навіть ті рівні, які не передбачають виконання завдань, читай уважно, адже вони є підказками до поданих у квесті завдань. Для початку гри оберіть зображення ялинки. Закінчити гру допоможе герб на верхівці новорічного деревця. Успіхів!
Цей рівень містить 23 інтерактивні об'єкти:
1 вихід.
12 сповіщень.
10 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
За допомогою таблички складіть кодове слово-ключ, необхідне для завершення квесту. Кожна літера має свою цифру. Саме за зібраними під час гри цифрами можете зібрати потрібний ключ. Успіхів!
Вітаю! Вам вдалося виконати всі завдання і знайти підказки. Сподіваюся, що проходячи квест, дізналися багато цікавого і нового про відомі всім українські народні зимові свята.
Подумайте, як називається період з дванадцяти днів після Різдва Христового до свята Богоявлення (Водохреща). Це слово ви часто чуєте від своїх бабусь та дідусів. Упишіть у віконечко цифру правильної відповіді.
різдвяники,
святки,
колядка,
віншування.
Запишіть першу цифру першої літери кодового слова - 3
Ще далеко до Різдва починали готуватися до цього великого зимового свята. Господар зберігав сніп з обжинків у клуні. Він додавав до нього, крім пшениці та жита, ще й інших хлібних злаків по кілька стебел. Упишіть у віконечко відповіді, яку назву мав цей сніп.
Друга цифра кодового слова - 12
Як називалася головна обрядова страва, яку готували на Святвечір? Упишіть у віконечко літеру правильної відповіді.
А. калита,
Б. маківник,
В. кутя,
Г. паска.
Третя цифра кодового слова - 18.
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: