Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Несилові методи протидії булінгу
»
Взяти участь Всі події
Вебквест:

Презентація

30.01.2024
3 Клас
1 рівнів
10 підказок
Час виконання: необмежений
Шаблони: Мапа України

6

22

0

Опис вебквесту (учням цей опис не показується):

Вебквест створено для учнів 3 класу з інформатики на тему: "Презентація". Проходячи вебквест учні довідаються про цікаві факти деяких областей України, а також перевірять свої знання з даної теми.

Вміст вебквесту:
Налаштування гри

Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе

Привітання на початку гри (показується учням)

Будь готовим до пригоди, оскільки ти вирушаєш у світ віртуального дослідження, де кожен крок призведе до відкриття нових знань. Пам'ятай, що твоя кмітливість, уважність та креативність – твої найкращі союзники в цьому квесті.

"Мандруючи" по Україні дізнаєшся багато цікавого, але будь уважним(ою), бо є завдання, в яких потрібно ввести правильну відповідь.

P. S. Раджу насамперед "завітати" до столиці України. Крім нових знань там чекає на тебе перше завдання, ввівши правильну відповідь отримаєш підказку. Будь уважним!

Рівень №1 — Мапа України переглянути шаблон

Цей рівень містить 11 інтерактивних об'єктів:

1 вихід.

5 сповіщень.

5 сповіщень з введенням відповіді.

Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:

Мітка №1/11 Тризуб Герб України  Вихід з рівня  Потрібно знайти і відкрити всі підказки (з відповідями і без відповідей)
Повідомлення перед виконанням умов виходу з рівня

Вітаю, саме тут "заховано" вихід з вебквесту.

Фінальне повідомлення:

Вітаю тебе, переможцю вебквесту!

Ти виявив себе справжнім майстром вирішення завдань. Твої зусилля, розум і вміння пройти через випробування заслуговують на величезне визнання. Ти здолав усі виклики, які випадали на твій шлях, і тепер можеш пишатися своєю перемогою.

Бажаю тобі подальших здобутків, які так само легко подолати, як і цей вебквест. Нехай кожен наступний крок призведе тебе до нових висот і досягнень.

Ще раз вітаю тебе з вражаючою перемогою в цьому вебквесті!

Мітка №2/11 Київ_1_ => Цікаві факти про столицю України. Завдання з відповіддю
Завдання:

1)Київ один із найстаріших міст у Європі, заснований близько 482 року н.е. Його вік становить понад 1500 років.

2) Свято-Софіївський собор в Києві, побудований у 11 столітті, є одним із найважливіших пам'ятників архітектури та входить до складу світової спадщини ЮНЕСКО.

3) Київська Печерська Лавра — це монастирський комплекс, заснований у 11 столітті, і також включений до списку світової спадщини.

4) Золоті ворота — символ Києва та один з його найвідоміших пам'ятників. Вони були побудовані в 11 столітті як вхід до Київської резиденції князя Ярослава Мудрого.

Завдання.

В презентації Power Point сторінки називаються:

1) аркушами;

2) сторінками;

3) слайдами.

В поле для відповіді введіть тільки цифру правильного, на Вашу думку, варіанта відповіді.

Правильні варіанти відповіді:
3 3. 3) 3). 3) слайдами. 3)слайдами 3)слайдами. 3) слайдами
Відповідь на завдання:

А далі тобі потрібно вирушити до області про центр якої співається у пісні Павла Дворського.

Підказка. Приспів цієї пісні.

Чернівці, як маленький Париж,
Буковинського краю вінок;
Вечорами вогнями гориш,
Ти в душі найдорожчий дзвінок!

Та без тебе не легко мені,
Затужило серденько вночі.
І до ранку я слухав пісні,
Загубивши від долі ключі.

Мітка №3/11 Хмельницький_1_ => Цікаві факти про Хмельницький Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:
 1. Хмельницький володіє різноманітною літературною спадщиною. Зокрема, тут народився і працював видатний український письменник Михайло Коцюбинський.

 2. Місто отримало свою назву на честь українського гетьмана Богдана Хмельницького, який мав великий вплив у 17 столітті.

 3. Хмельницький відомий своїми архітектурними пам'ятками, серед яких виділяється фортеця Кам'янець-Подільський, розташований неподалік від міста. Ця фортеця є однією з найкрасивіших в Україні та є символом міста.

Мітка №4/11 Чернівці => Цікаві факти про Чернівці Завдання з відповіддю
Завдання:
 1. Місто славиться своєю архітектурною красою, особливо залишками австро-угорської епохи. Центральна частина Чернівців внесена до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

 2. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича є одним з найстаріших в Україні та Європі. Він був заснований у 1875 році.

 3. Традиційний зимовий фестиваль "Маланка" є одним із найцікавіших подій в Чернівцях. Учасники у вишитих костюмах влаштовують ходу та вистави, відтворюючи стародавні обряди.

Завдання

Презентацію створюють (тобто додають зображення, текст) у режимі:

1) редагування;

2) перегляду.

У поле для відповіді введіть тільки цифру правильного, на Вашу думку, варіанта відповіді.

Правильні варіанти відповіді:
1. 1). 1) 1) перегляду. 1) перегляду 1)перегляду 1)перегляду. 1
Відповідь на завдання:

А тепер вирушай до території, яка була окупована найпершою у 2014 р.

Мітка №5/11 Сімферополь_1_ => Крим це Україна! Окупований, але це Україна!!! Цікаві факти про Крим. Завдання з відповіддю
Завдання:
 1. Крим відомий своїми курортами, зокрема Ялтою, Алуштою та Алупкою. Ці міста приваблювали туристів своїми пляжами, курортами та історичними пам'ятками.

 2. Крим має багатий культурний спадок, включаючи старовинні пам'ятки, фортеці, палаци та інші історичні об'єкти. Природні красоти також включають гори, які простягаються вздовж півострова.

 3. Ситуація на півострові: Багато країн та міжнародних організацій не визнали анексію Криму та продовжують підтримувати територіальну цілісність України.

  Завдання

  0600b8m4-58d4-142x153.pngНа цьому зображені намальовано:

  1) ярлик Power Point;

  2) ярлик програми Scratch;

  3) ярлик головного меню.

  У поле для відповіді введи тільки цифру правильного, на Вашу думку, варіанта відповіді.

Правильні варіанти відповіді:
1 1. 1) 1). 1) ярлик Power Point 1) ярлик Power Point. 1) ярлик Power Point;
Відповідь на завдання:

Я знаю, що в Тебе все вийде. Наступна підказка чекає на тебе у Львові.

Мітка №6/11 Львів_1_ => Цікаві факти про Львів Завдання з відповіддю
Завдання:
 1. Серед найвизначніших архітектурних пам'яток Львова можна виділити Львівський замок, Львівську ратушу, дивовижні церкви та костелі, а також міські вежі, такі як Висока вежа та Королівська вежа.

 2. Львів славиться своєю кавою, і місто часто називають "кавовою столицею України". У Львові можна знайти кав'ярні, які пропонують вишукані сорти кави та унікальну атмосферу.

 3. У Львові є численні цікаві музеї, такі як Львівський історичний музей, Музей архітектури та побуту та Музей книги "Бойківщина". У цих музеях ви можете дізнатися багато цікавого про історію та культуру міста.

 4. Львів є місцем для проведення численних культурних фестивалів та подій. Наприклад, Фестиваль артперформансів "Контакт", Львівський міжнародний літературний фестиваль, а також Фестиваль вогняної арти "Золотий лев".

  Завдання.

0600boc7-72dc-556x229.pngРозглянь малюнок. У поле для відповіді введи лише номер кнопки за допомогою якої можна змінити, в презентації Power Point, колір тексту.

Правильні варіанти відповіді:
2 2. 2) 2). 2 . 2) . №2. №2 № 2 № 2.
Відповідь на завдання:

Тобі потрібно знайти область в назві якої є 7 таких самих літер як в назві міста Чернівці.

Мітка №7/11 Чернігів_1_ => Цікаві факти про Чернігів Завдання з відповіддю
Завдання:
 1. Чернігів є одним із найдавніших міст України, і його історія налічує понад тисячу років. Воно було засноване у IX столітті та багато століть служило політичним, культурним та економічним центром регіону.

 2. Місто славиться Чернігівською лаврою, однією з найдавніших православних святинь на території України. Лавра була заснована у XI столітті та охоплює численні церкви та пам'ятники архітектури.

 3. Парк ім. Катерини є одним із найстаріших парків в Україні. Заснований у XVIII столітті, він вражає величчю та красою своїх ландшафтів.

 4. У Чернігові можна відвідати дім-музей великої української поетеси Лесі Українки, де вона провела свої дитячі роки.

  Завдання

  0600bpjs-43b4-485x200.pngРозглянь малюнок. У поле для відповіді введи номер кнопки (тобто лише цифру) за допомогою якої можна зробити текст жирним.

Правильні варіанти відповіді:
3 №3 № 3. №3. № 3 3. 3). 3)
Відповідь на завдання:

Якщо ти відкрив всі підказки, то я тебе вітаю! Адже це означає, що тобі залишилось знайти вихід з вебквесту. А для справжнього українця це просто, бо вихід сховано за гербом нашої держави.

Мітка №8/11 Луганськ_1_ => Луганськ це Україна Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Луганськ завжди був і буде символом сили, волі і відданості нашій країні. Його мешканці — справжні герої, які готові захищати свою землю будь-якою ціною. Їхні подвиги не залишають байдужими нікого, і їхні імена завжди будуть вписані золотими літерами в історію України.

Мітка №9/11 Донецьк_1_ => Донецьк це Україна Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

У місті Донецьк багато дітей і дорослих стали свідками того, як їхнє місто переживає непокійні часи. Вони стали великими героями — людьми, які залишаються сильними навіть у важкі моменти. Багато сімей втратили свої домівки, але разом вони вирушають вперед, намагаючись будувати новий і кращий майбутній.

Важливо пам'ятати, що ми завжди повинні допомагати один одному. Нехай кожен з вас стає справжнім доброзичливим героєм у своєму житті, допомагайте один одному і ростіть мудрими та добрими людьми.

Мітка №10/11 Запоріжжя_1_ => Цікаві факти про Запоріжжя Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:
 1. Символ міста — Хортиця: Острів Хортиця, що на Дніпрі, є символом Запоріжжя. Це місце, на якому розташовано Хортицький національний історико-культурний заповідник.

 2. Запоріжжя вважається історичним центром козацтва, і це місто гордо переймає та передає козацьку традицію та культуру.

Мітка №11/11 Тернопіль_1_ => Цікаві факти про Тернопіль Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:
 1. Тернопіль — одне з найдавніших міст України, його історія налічує понад 900 років.

 2. Озеро Середнє, що розташоване в центрі міста, має форму майже ідеального кола. Це створює чудову атмосферу для відпочинку і прогулянок.

 3. Місто охороняє Тернопільський замок, який був побудований у XVI столітті і є важливим об'єктом архітектурної спадщини.

Рефлексія від 1 учня

Сподобався:

1 0

Зрозумілий:

1 0

Потрібні роз'яснення:

1 0
Рекомендуємо

Комп'ютерні презентації. Текстовий редактор

Комп'ютерні презентації. Текстовий редактор

162

31 грн

Текстовий процесор. 8 клас

Текстовий процесор. 8 клас

115

Інформатика
8 клас

50 грн

Мова HTML

Мова HTML

57

Інформатика
8 клас

50 грн

Основні інструменти Inkscape

Основні інструменти Inkscape

587

Інформатика
6 клас та 10—11 клас

35 грн

Комп'ютерна мережа

Комп'ютерна мережа

100

Інформатика
4—5 клас

35 грн

Схожі вебквести

Мандрівка просторами Інтернету

Мандрівка просторами Інтернету

747

Склад системного блоку

Склад системного блоку

746

Інформатика
5 клас

Сучасні комп'ютери та їх пристрої

Сучасні комп'ютери та їх пристрої

409

Інформатика
5 клас

Складові комп'ютера та їх призначення

Складові комп'ютера та їх призначення

146

Інформатика
4 клас

Блукання по системному блоці))

Блукання по системному блоці))

349

Інформатика
5 клас