Квест закріплює знання термінів та понять за темою "Право власності"
Бібліотека вебквестів
Квест закріплює знання термінів та понять за темою "Право власності"
Час за який потрібно виконати всі завдання: 1 година
Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 5 разів
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Завдання веб-квесту допоможуть закріпити знання з теми "Право власності". Ціль - скласти слово-код і вийти з кімнати. Зробити це можна виконавши усі завдання квесту, приховані за предметами у кімнаті.
Цей рівень містить 11 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
10 сповіщень.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Встав слово ключ!
Молодець! Вітаю! Квест завершено!
Право … - фактичне володіння річчю, пов’язане з наміром вважати річ своє. Вгадай пропущене слово. Запиши першу літеру цього слова – вона є ПЕРШОЮ літерою слова ключа.
…. право – галузь права про майнові та особисті немайнові відносини. Запиши п’яту літеру цього слова – вона є ДРУГОЮ літерою слова ключа.
Здатність особи мати права та обов'язки, виникає з моменту народження громадян і припиняється зі смертю. Запиши третю літеру цього слова – вона є ТРЕТЬОЮ літерою слова ключа.
Закопані у землі чи приховані іншим способом гроші, валютні цінності, інші цінні речі, власник яких невідомий або за законом втратив на них право власності. Вгадай термін і запиши першу літеру – вона є ЧЕТВЕРТОЮ літерою слова ключа.
Право …. - отримання від речі притаманних їй корисних властивостей. Вгадай пропущене слово. Запиши четверту літеру цього слова – вона є ШОСТОЮ літерою слова ключа.
Майно, втрачене власником (володільцем) поза його волею і знайдене іншою особою. Вгадай термін і запиши сьому літеру – вона є СЬОМОЮ (останньою) літерою слова ключа.
Дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років – це … особа. Вгадай пропущене слово і запиши першу літеру – вона є П'ЯТОЮ літерою слова ключа.
Право розпорядження - це юридично закріплена можливість власника самостійно вирішувати юридичну і фактичну долю майна шляхом його відчуження іншим особам, зміни його стану чи призначення тощо (наприклад, продати, подарувати, передати за заповітом майно).
Просто запам’ятай!
Цивільна дієздатність передбачає свідому і правильну оцінку людиною дій, що нею здійснюються і мають юридичне значення. Ця ознака суб’єкта цивільного права залежить від психічної зрілості суб’єкта, тобто від усвідомлення ним значення своїх дій і можливості керування ними. Повна дієздатність — настає з досягнення повноліття — вісімнадцятирічного віку.
Спадкування – це перехід майнових і окремих особистих немайнових прав та обов’язків спадкодавця до його спадкоємців. Сукупність цих прав та обов’язків і є спадщиною. Спадкування здійснюється за заповітом або за законом.
Просто запам'ятай!
Рефлексія від 36 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: