Бібліотека вебквестів
50 грн
Після покупки цей вебквест відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані вебквести зберігаються в розділі мої придбані матеріали.
По завершенню гри буде видано сертифікат
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Вітання всім учасникам квесту! Я - професор Макс Біркі, розумний, чесний і довірливий. А це - моя подруга, Ліна Вайлі, і вона постійно хитрує та кепкує наді мною. Разом з Ліною ми вирушили на пошуки скарбів, але, щоб їх знайти, нам потрібно виконати всі завдання, знайти всі ключі та не втрапити в халепу. Допоможіть нам з цим нелегким завданням!
Уважно читайте завдання та підказки, шукайте об'єкти за підказками, відповідайте на запитання та збирайте ключі, щоб знайти вихід. Щоб досягти кращого результату, виконуйте завдання по черзі!
Жирним шрифтом виділені запитання, підкресленим - підказки до розташування наступних об'єктів. Відповідями можуть бути слова: так, ні, правда, неправда, факт, фейк, частково.
Бажаю перемоги!
Щоб почати квест, треба погладити кішку.
Цей рівень містить 9 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
8 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Молодець! Ми дякуємо тобі за допомогу! Завдаки тобі ми можемо вибратися і повернутися додому зі скарбами!
Сподіваємось, що поняття з медіаграмотності, які ти сьогодні дізнався, допоможуть тобі краще орієнтуватися серед величезної кількості інформації. Ти зможеш відрізняти фейки від фактів і не будеш їх плутати! Не будеш вестись на приховану рекламу, клікбейти та маніпуляції фактами. Будеш уникати дезінформації, пропаганди та упередження!
Успіхів тобі!
-- Дивись, Ліно! Я знайшов записку!
"Люди здавна використовують різні об'єкти, щоб зберігати на них інформацію. Це були і папірус, і глиняні дощечки, і папір. В сучасному світі використовують електронні носії інформації. Але саме єгиптяни стали першим народом, який винайшов писемність. Перші пам’ятки єгипетської писемності написані ієрогліфами. Писали вони на папірусі. Якщо вгадаєте, правда це чи брехня, зможете пройти далі."
-- То що? Допоможеш? Введи правильну відповідь нижче і зможеш побачити місце наступної підказки
Молодець! Відповідь правильна! Правдиві твердження ще називають фактами.
Пам'ятай! Правда коштує дорого, як і наступна підказка. Тому шукай її серед найдорожчих каменів!
-- Макс! Я знайшла ще одну записку!
"Піраміда Хеопса — це друге з «Семи чудес світу», яке збереглося до наших днів. Висота піраміди — 137,2 метра. Чи можна вірити цій інформації? Якщо вгадаєте, зможете пройти далі."
-- Введи нижче правильну відповідь: так, ні або частково.
Молодець! Відповідь правильна! Висота піраміди Хеопса дійсно 137,2 м, але це єдине з «Семи чудес світу», яке збереглося до наших днів.
Все потрібно перевіряти! А найзручніше це робити за допомогою Інтернету. Він як світло, яке допомагає освітити все навколо, коли щось не знаємо. Тому й наступну підказку шукай там, де світло!
-- Молодець, Ліно! Ти знайшла наступну підказку!
"Як повідомив експерт, ім'я якого не можна розголошувати, стародавні єгиптяни ніколи не святкували своїх днів народження. Причини цього невідомі."
-- Чи можна вірити цьому твердженню?
Молодець! Якщо автор допису не вказаний, невідомий, його ім'я не можна розголошувати чи інформацію про автора не можна ніде знайти, то цьому допису вірити не можна! Він може виявитися фейком - спеціально спотвореною новиною. Такий контент дуже швидко видаляється редакціями інтернет-видань.
Автори дописів не повинні ховатися, а от наступна підказка може. І найкраще їй ховатися у скрині.
Рефлексія від 82 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: