Даний вебквест спрямований на закріплення знань про Україну, її символи, традиції, виховує любов і повагу до своєї Батьківщини.
Бібліотека вебквестів
422
622
0
Даний вебквест спрямований на закріплення знань про Україну, її символи, традиції, виховує любов і повагу до своєї Батьківщини.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Даний вебквест спрямований на закріплення знань про Україну, її символи, традиції, виховує любов і повагу до своєї Батьківщини.
Перший ключ знаходиться в місті, легендарним засновником якого був, полянський князь, один із трьох братів (Кий, Щек і Хорив, мали сестру Либідь), які, згідно з «Повістю минулих літ», жили на дніпровських горах і збудували на правому високому березі Дніпра місто, що назвали на честь старшого брата.
Цей рівень містить 25 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
24 сповіщення з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Вітаємо, це остання зупинка в цій захоплюючій подорожі Україною.
Дякуємо за участь.
Слава Україні!
Кожне нове покоління людей живе і розвивається у певному національному середовищі, життя якого залежить від особливостей державного устрою країни. Дитина від народження перебуває під впливом як соціально-економічних умов, так і національної специфіки: побутового життя, культури, народних звичаїв, традицій. Вона переймає від дорослих багатство рідної мови, відчуття прихильності та симпатії до духовності свого народу, поступово призвичаюється до усталених морально-правових норм. Усе це веде до появи у неї особливих рис національної психології – ментальності, які стають підґрунтям для виховання громадянина-патріота.
Далі прямуємо за наступним ключем в місто яке до 1934 року вважалося першою столицею України.
Чекаємо у Харкові
"Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий..."
За наступним ключем відправляємось у край, відомий тим, що тут знаходиться могила знаменитого українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.
Головною видатною пам'яткою Канева, безумовно, є Чернеча гора (або як її називають сьогодні - Тарасова). Саме тут під високим курганом похований Тарас Шевченко.
До зустрічі у Черкасах.
Наступна зупинка - шахтарський край, регіон який славиться не лише "чорним золотом", але й найбільшим стадіоном України.
Зустрінемось у Донецьку
За наступним ключем відправляємось у чарівне місто на території якого розташована крайня західна точка України. Це місто славиться найбільшою в Європі Липовою алеєю, міні-скульптури які можна знайти в різних куточках міста.
Чекаємо в Ужгороді
Наступний ключ знаходиться в місті, яке вважається "перлиною біля моря". Це місто відоме своїми катакомбами, "Привозом", сходами і двориками.
Наступний ключ знаходиться на анексованій території південної частини України. Етнічні землі кримсько-татарського населення.
Чекаємо у Сімферополі
Наступна зупинка "Файне місто" https://www.youtube.com/watch?v=CHFRBK5S5ZM
Тернопіль чекає
Наступна зупинка місто про яке знято комедійний серіал "Одного разу під ...", славиться своїми галушками, відьмами і творами Гоголя.
Запрошуємо до Полтави
Наступний ключ знаходиться в місті назва якого співзвучна з найбільшою річкою України, місто козацького духу та найбільших ГЕС.
Дніпро чекає
Наступна зупинка - місто в центральній частині України, обласний центр. Тут розміщена колишня ставка Гітлера, музей-садиба Пирогова, світломузичний фонтан Roshen.
До зустрічі у Вінниці
Далі у пошуках ключа прямуємо у степовий край України, де небо з землею об’єднуються воєдино і утворюють цілісну картину, сформовану безкрайніми просторами природи, край відомий скіфськими курганами, найстарішим біосферним заповідником планети, Олешківськими пісками і кавунами.
До зустрічі у Херсоні
За наступним ключем прямуємо до міста з ароматом кави яке проникнуте європейським духом. Його цінують за шанування традицій, за ввічливість і доброту людей, за їх гостинність. Місто левів і кохання.
Чекаємо у Льові на горнятко запашної кави
Наступний ключ у місті де Вам скажуть: "Доброго вечора ми з України"
Миколаїв чекає
Наступна зупинка місто козацької історії, за порогами якої знаходилась січ, розташована найбільша в Європі, та третя у світі АЕС.
Чекатиму в Запоріжжі
Наступний ключ знаходиться у місті, яке є батьківщиною відомого собаки-сапера Патрона
Чекаю у Чернігові
Наступна зупинка - місто відоме завдяки якісним шкарпеткам.
До зустрічі в Житомирі
Наступний ключ в місті яке було засноване Андрієм Потоцьким, мало назву Станіславів. Перейменоване в 1962 році з нагоди 300-ліття заснування, на честь видатного сина українського народу, письменника.
Зустрінемось в Івано-Франківську
Ключ знаходиться в місті ... https://www.youtube.com/watch?v=gnp-JBmZ-L0
Чекаємо в Чернівцях
Наступна зупинка - місто, яке назване на честь українського гетьмана (зображеного на купюрі 5 гривень), славиться своєю фортецею яка входить до списку пам'яток світової спадщини ЮНЕСКО, і до 7 чудес України, має найбільший речовий ринок.
Запрошуємо до міста Хмельницький
Наступний ключ у місті назва якого пішла від річок що оточували козацьку фортецю, за іншою — від великої кількості води, з тюркської слово «су» означає — вода. Популярною версією є легенда, яка розповідає про козаків, що знайшли на березі річки три сумки з золотими монетами. І саме на тому місці заснували місто на честь отих сумок із золотом. Як би там не було, але легенда прижилася і тепер три сумки прикрашають герб міста.
Побачимось у Сумах
Ключ знаходиться у місті що мало назву Єлисаветград, Кіровоград.
Запрошую до Кропивницького
https://www.youtube.com/watch?v=CyXixlIi6dk Наступний ключ це назва міста про яке йдеться у пісні.
Вітаємо в Луганську
Щоб дізнатись про місто в якому знаходиться наступний ключ, візьміть 200-гривневу купюру. На лицьовій стороні Леся Українка - вона кілька місяців проживала в місті; на зворотній - найвідоміша пам’ятка - замок Любарта.
Запрошуємо до Луцька
Наступний ключ знаходиться у місті яке за однією із версій назвали від характеру тутешньої місцевості, плоскої, рівнинної. Інший варіант - від слова рів, яким була оточена місцева фортеця, що розташовувалася в долині річки Устя. Є також легенди й перекази, пов'язані з князями Острозькими. Мовляв, у них разом із цим поселенням стало "рівно сто міст". Первiсне мiсто нагадувало у планi трикутник, вiдповiдно й мiськi вулицi розходилися у три боки. У місто можна було в'їхати з боку Києва, Острога та Дубного. Звiдси й символ давнього міського герба - брама, вiдкрита для в'їзду на три боки.
До зустрічі у Рівному
Рефлексія від 15 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: