Відбувся в середу 20 лютого 2019 року о 18:00
«Зона числа π, «Скільки в тобі мишей?», і як малювати піском за допомогою експоната «Фігури Хладні». Створюємо свято науки!»
Директор навчального центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Співорганізатор просвітницького проекту «Мандрівна наука». Голова секції «Розвиток молодіжних...читати все
Директор навчального центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Співорганізатор просвітницького проекту «Мандрівна наука». Голова секції «Розвиток молодіжних освітянських проектів» Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України. Ведуча науково-пізнавальної програми «Діалоги» на «7 каналі» (м. Харків).
Нагороджена медаллю імені Лева Давидовича Ландау НАН України і Малої академії наук України «за особистий вагомий внесок у розвиток науки та освіти», подякою МОН України, НАН України та МАН України «за високий рівень професіоналізму та значний внесок у справу підтримки і виховання обдарованої молоді України», а також відзначена подякою Президії НАН України «за вагомий внесок у створення центру інтерактивної науки при університеті, популяризацію наукових здобутків та організацію заходів інтелектуального дозвілля для харків’ян і гостей міста».
У різний час працювала: відповідальним секретарем всеукраїнського науково-популярного журналу «UNIVERSITATES. Наука та просвіта» (2004–2015); виконавчим директором ГО «Асоціація випускників, викладачів і друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна» (2011–2015); у різні роки – позаштатним редактором низки видавництв: «Фоліо», «Ранок», «Світ дитинства» тощо.
Громадська діяльність. Член Національної спілки журналістів України. Член науково-методичної ради при Центральному державному науково-технічному архіві України.
приховати90 грн.
до 20 лютого включно
Сьогодні існують різні формати просвітництва і зацікавлення молоді сучасними необхідними знаннями. Створення наукових музеїв і центрів – це недешево і потребує постійної роботи певних спеціалістів. Наукові пікніки, дні / ночі науки, фестивалі наукових ідей – це все чиєсь, це все десь і, як правило, гуртується навколо закладів вищої освіти чи громадських організацій, наближених до науки.
А як створити свято науки в школі, маленькому селі чи селищі, на центральному майдані чи в парку свого міста? Це реально. Але потребує певних організаційних зусиль, зацікавленості в результаті і… вміння прийняти славу!
Поговоримо!..
Навчитися організовувати цікаві науково-освітні івенти, залучаючи активних і небайдужих співмешканців.
Учителі, методисти, викладачі вишів, викладачі інститутів післядипломної педагогічної освіти, менеджери від освіти, а також громадські активісти, прогресивне студентство, відповідальне батьківство та дітлахи, які не бояться мріяти і втілювати свої мрії.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари