Відбувся у вівторок 01 жовтня 2019 року о 18:00
«Впровадження практик сталого розвитку в школі»
Відеографка проєкту «Всеосвіта». Має педагогічну, філологічну та журналістську освіту, досвід викладання в школі.
Вчилася в Nordfyns Højskole в...читати все
Відеографка проєкту «Всеосвіта». Має педагогічну, філологічну та журналістську освіту, досвід викладання в школі.
Вчилася в Nordfyns Højskole в Данії на курсі Global Future. Там почала вивчати питання сталого розвитку, яким займається й досі. Відвідувала школи Данії та Швеції, де досліджувала питання впровадження ідеї сталого розвитку та практик, що застосовують в освітньому процесі.
Працювала в команді організаторів конкурсу «СТАЛО», що проводять серед бізнесів зі сталим компонентом.
Основні напрямки діяльності: подолання нерівності та утисків людей за будь-якими критеріями, пропагування доказової медицини, збереження довкілля.
Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id314158
приховати90 грн.
до 01 жовтня включно
Під час вебінару Діана Сергіївна проведе розіграш яскравого та зручного наплічника від «Всеосвіти».
Спікерка буде розказувати про різні практики сталого розвитку, що можна втілювати в школах. Ви ж, в свою чергу, пишіть в коментарях на сайті свої ідеї щодо втілення цих практик. Може щось ви вже робили, а може до чогось вас підштовхне вебінар. Щоб коментар із вашою ідеєю не загубився в чаті, просимо виділять їх жирним. Наприкінці Діана Сергіївна обере найцікавішу ідею. Її автор і стане щасливим власником сонячного наплічника.
У 2015 році на саміті ООН були затверджені Цілі сталого розвитку (ЦСР). Це ключові напрямки розвитку країн та людей, спрямовані на боротьбу з бідністю, захист планети, забезпечення миру та процвітання для всіх у світі. Україна прийняла ЦСР у 2017 році.
Оскільки покращення рівня освіти – це також одна з цілей сталого розвитку, школи не залишилися осторонь цих процесів. В навчальних програмах є наскрізна виховна мета щодо досягнення цілей сталого розвитку. Розроблені програми курсів зі сталого розвитку, а також безліч інтегрованих уроків. Проте, нажаль, у значної кількості людей сьогодні поняття сталого розвитку асоціюється лише із збереженням навколишнього середовища. Це результат того, що концепція ЦСР здебільшого інтегрується в предмети природничого циклу. Та сталий розвиток охоплює всі сфери нашого життя, і ми так само маємо говорити про нього в будь-якому контексті. На математиці можна обчислювати свій екологічний слід, на уроках мови можна говорити про фемінітиви та пояснювати чому вони важливі, на трудовому навчанні можна говорити про догляд за речима та відповідальне споживання, а на літературі, під різні твори, можна піднімати ледь не всі аспекти сталого розвитку.
Дуже важливо говорити з дітьми про сталий розвиток простими словами, наводити приклади, розказувати історії. Якщо просто повторювати ЦСР, наголошувати на їхній важливості – це так і залишиться переліком бажань на папері. Ми ж повинні приводити це в дію та показувати, що можна робити в рамках кожної з цілей.
Ознайомити аудиторію із поняттям сталого розвитку та Цілями сталого розвитку та запропонувати ідеї впровадження практик цього напрямку в освітніх закладах.
Педагоги всіх ланок освіти, вихователі, батьки учнів.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматіДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари