Валізка творчих прийомів та вправ на уроках навчання грамоти

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 08 жовтня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 09 жовтня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Харітоненко Леся Анатоліївна. Директорка Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій - Мала академія наук»  Ірпінської міської ради Київської області; вчителька початкових класів, української мови та літератури і зарубіжної літератури; регіональна тренерка НУШ; сертифікована тренерка Програми лідерства С. Кові; вчителька-коучка; вчителька- ігротехнік; координаторка афілійованих (не) конференцій EdCamp Ukraine (2018, 2019 р.р.) Ірпінського регіону.

Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id68171

Під час вебінара Леся Анатоліївна проведе розіграш стильної та зручної парасольки від «Всеосвіти».
Спікерка буде розповідати, як зробити уроки навчання грамоти цікавими і захопливими. Ви ж, в свою чергу, пишіть в коментарях на сайті свої ідеї щодо творчих прийомів та вправ, які також можна використати в роботі на уроках навчання грамоти за підручником «Буквар». Може щось ви вже робили, а може до чогось вас підштовхне вебінар. Щоб коментар із вашою ідеєю не загубився в чаті, просимо виділяти їх жирним. Наприкінці Леся Анатоліївна обере найцікавішу ідею. Її автор і стане щасливим власником чудової парасольки.


Актуальність

Прийшовши до школи, діти-першокласники налаштовані на здобуття освіти, хоч як би їм складно це не давалось. Провідним видом діяльності дітей цієї вікової категорії є гра, то ж зосередитись на вивченні математичних понять чи вивчати відмінність між звуком і буквою, поняття про словосполучення та речення доволі не під силу малюкам. Як зробити уроки навчання грамоти в 1 класі цікавими? Що необхідно робити, щоб діти полюбили читання? Про все це ви дізнаєтесь  у вебінарі «Валізка творчих прийомів та вправ  на уроках навчання грамоти».

Мета

Ознайомити учасників з творчими прийомами та вправами на уроках навчання грамоти в 1 класі за підручниками «Буквар» М.Д. Захарійчук та С. С. Тарнавська, В.О. Науменко.

Завдання

 1. Познайомити учасників з особливостями творчих прийомів та вправ  для використання в роботі на уроках  навчання грамоти за підручником «Буквар».
 2. Надати інформацію про особливості роботи з віночком слів на сторінках підручника (робота зі словами, робота з текстом).
 3. Повідомити про доречність обрання певних видів роботи під час занять.
 4. Надати інформацію про диференційований підхід  у роботі з матеріалом підручника.
 5. Окреслити основні напрямки підготовчої роботи вчителя до уроку.

Очікувані результати

 1. Учасники дізнаються про особливості використання творчих прийомів та вправ  на уроках навчання грамоти, використовуючи диференційований підхід.
 2. Ознайомляться з напрямами підготовчої роботи до уроку (дидактичний матеріал, емоційна налаштованість).

Цільова аудиторія

Вчителі початкових класів та їх асистенти, заступники директорів з НВР початкової школи.

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «Валізка творчих прийомів та вправ на уроках навчання грамоти », оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 08 жовтня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 09 жовтня