і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

STORYTELLING –технологія неформального навчання

Ви можете замовити Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі, в будь-який зручний для Вас момент. Завантаження Свідоцтва при цьому буде доступне одразу після перегляду Вебінару.

Вебінар відбувся в четвер, 04 жовтня 2018 о 20:00:00

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «Та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». (У разі, якщо Ви не набрали достатньо правильних відповідей, інформація не відображатиметься) "

Кубська Олеся Володимирівна – закінчила НПУ імені М.П. Драгоманова. Працювала учителем мистецтва, музичного мистецтва, художньої культури СШ № 106 Шевченківського району міста Києва до 2017 року. За час роботи відзначена подяками та грамотами за сумлінну працю. На сьогоднішній день працюю методистом районного науково-методичного центру управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації. Посада методиста передбачає крім методичної допомоги вчителям і організаційних моментів, проведення заходів (семінари, круглі столи, майстер-класи). Основні проведенні заходи міського рівня це:

Серпень 2018 – майстер-клас на тему: «Технології сторітеллінгу на уроках мистецтва»;

Березень 2018 – семінар на тему: «Інтегрований курс «Мистецтво»: будуємо урок»;

Грудень 2016 – семінар на тему: «Формування слухацької культури учнів мультимедійними засобами».


 

На сьогоднішній день, кожна школа увійшла у реформу освіти. Концепцією реформи є Нова українська школа, яка вимагає від учителя нової ролі  та нових завдань. Настав час, змінити підхід учителів до навчання учнів і ді­тям запропонувати іншу мо­дель, яка зробить з них не стіль­ки «знаючих», скільки думаю­чих і мислячих, як того вимага­ють сучасні реалії.

Спілкуючись з учителями я бачу, що ставлення до змін у них різне: одні не вірять у реформу (кажуть, що реформ було багато, а результату нуль), інші вважають, що без комп’ютера, мультимедійної дошки чи телевізора нічого не вийде. Ще інші, хочуть знати більше, але не знають, що робити.

Для того, щоб мати можливість запропонувати учням вибір, в нагоді стане власний досвід і знання. У кожного вчителя є своя скринька інструментів, якими він користується у роботі.  Технології продовжують розвиватись і їх потрібно розуміти. Перевага в тому, що нові технології є новими як для новачків, так і досвідчених педагогів. Запрошую вчителів розширювати свою скриньку інструментів і спробувати нові способи викладання, яких ви ще не пробували. Оскільки нові технології продовжуватимуть з’являтись, навчання і призвичаювання до них є надзвичайно необхідними. Учитель, повинен завжди бути готовим до змін та до постійного професійного зростання.

Так як, я є вчителем та методистом художньо-естетичного циклу, то й вебінар, буде направлений на реалізації освітньої галузі «Мистецтво».

Отже, головною метою курсу «Мистецтво» є захопити учнів мистецтвом сучасності, знайти емоційний відгук, зацікавити їх настільки, щоб з’явилося бажання самостійно, більш ширше познайомитися з мистецькими шедеврами.

Після перегляду вебінару ви отримуєте:

  1. Безкоштовну презентацію з програмою вебінару або додаткові матеріали в текстовому форматі;
  2. Онлайн-запис, який можна переглядати повторно для закріплення пройденого матеріалу;
  3. Свідоцтво, що підтверджує Вашу участь у вебінарі. На свідоцтві вказується  тривалість в академічних годинах. Вартість свідоцтва складає 49 грн.
Якщо Ви бажаєте отримати Свідоцтво про участь у вебінарі «STORYTELLING –технологія неформального навчання»
оплатіть його вартість

Після чого Свідоцтво буде доступне для скачування у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення, або на сторінці самого вебінару.

Вигода 96грн.
145 грн. 49 грн.
Оплата квитанцією
Cвідоцтво видається в електронному форматі

Якщо у вас є питання стосовно теми вебінару, ви можете їх поставити перед початком вебінару або після його завершення.

Під час прямої трансляції спікер Кубська Олеся Володимирівна не завжди має можливість дати відповідь на них.