STORYTELLING –технологія неформального навчання

Сертифікат буде видано із зазначенням дати його замовлення
Перегляд безкоштовний
!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 04 жовтня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 05 жовтня

Після перегляду вебінару Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінару». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Свідоцтво підтверджує Вашу участь у вебінарі. У ньому вказується тривалість 2 академічні години.
Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)
Замовити свідоцтво
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінару
 • Проходження тестування
 • Свідоцтво
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додаткові бали (+20 балів)

Кубська Олеся Володимирівна. Закінчила НПУ імені М.П. Драгоманова. Працювала учителем мистецтва, музичного мистецтва, художньої культури СШ № 106 Шевченківського району міста Києва до 2017 року. За час роботи відзначена подяками та грамотами за сумлінну працю. На сьогоднішній день працюю методистом районного науково-методичного центру управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації. Посада методиста передбачає крім методичної допомоги вчителям і організаційних моментів, проведення заходів (семінари, круглі столи, майстер-класи). Основні проведенні заходи міського рівня це:

Серпень 2018 – майстер-клас на тему: «Технології сторітеллінгу на уроках мистецтва»;

Березень 2018 – семінар на тему: «Інтегрований курс «Мистецтво»: будуємо урок»;

Грудень 2016 – семінар на тему: «Формування слухацької культури учнів мультимедійними засобами».


 

На сьогоднішній день, кожна школа увійшла у реформу освіти. Концепцією реформи є Нова українська школа, яка вимагає від учителя нової ролі  та нових завдань. Настав час, змінити підхід учителів до навчання учнів і ді­тям запропонувати іншу мо­дель, яка зробить з них не стіль­ки «знаючих», скільки думаю­чих і мислячих, як того вимага­ють сучасні реалії.

Спілкуючись з учителями я бачу, що ставлення до змін у них різне: одні не вірять у реформу (кажуть, що реформ було багато, а результату нуль), інші вважають, що без комп’ютера, мультимедійної дошки чи телевізора нічого не вийде. Ще інші, хочуть знати більше, але не знають, що робити.

Для того, щоб мати можливість запропонувати учням вибір, в нагоді стане власний досвід і знання. У кожного вчителя є своя скринька інструментів, якими він користується у роботі.  Технології продовжують розвиватись і їх потрібно розуміти. Перевага в тому, що нові технології є новими як для новачків, так і досвідчених педагогів. Запрошую вчителів розширювати свою скриньку інструментів і спробувати нові способи викладання, яких ви ще не пробували. Оскільки нові технології продовжуватимуть з’являтись, навчання і призвичаювання до них є надзвичайно необхідними. Учитель, повинен завжди бути готовим до змін та до постійного професійного зростання.

Так як, я є вчителем та методистом художньо-естетичного циклу, то й вебінар, буде направлений на реалізації освітньої галузі «Мистецтво».

Отже, головною метою курсу «Мистецтво» є захопити учнів мистецтвом сучасності, знайти емоційний відгук, зацікавити їх настільки, щоб з’явилося бажання самостійно, більш ширше познайомитися з мистецькими шедеврами.

Якщо Ви бажаєте отримати свідоцтво про участь у вебінарі «STORYTELLING –технологія неформального навчання», оплатіть його вартість. Після сплати свідоцтво буде доступне для завантаження у вашому особистому кабінеті в розділі досягнення або на сторінці самого вебінару.

59 грн.
за умови замовлення свідоцтва до 04 жовтня включно
70 грн.
за умови замовлення свідоцтва з 05 жовтня