Головне меню порталу
Відбувся в п'ятницю 01 жовтня 2021 року о 18:00
«Практичні прийоми створення робочого матеріалу для діяльності/творчості вчителя з використанням платформи Canva»
вчителька початкових класів вищої категорії, старша вчителька Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
Срібний призер конкурсу педагогічних ідей «Хмельниччина педагогічна-2018», переможниця...читати все
вчителька початкових класів вищої категорії, старша вчителька Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
Срібний призер конкурсу педагогічних ідей «Хмельниччина педагогічна-2018», переможниця конкурсу педагогічних ідей «Хмельниччина педагогічна-2020».
Авторка тез «Необхідність самоосвіти та самонавчання в сучасних умовах. Навчати-означає двічі вчити» у збірнику тез Всеукраїнської конференції «Проектування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога-2019»
Учасниця Всеукраїнського конкурсу Teacher Innovation Cup-2020.
Амбасадор ТОВ «Всеосвіта».
«Найкращий партнер «Всеосвіти» – 2020/2021».
Учасниця і призер «Методичних місяців» та «Методичних тижнів» від «Всеосвіти».
«Якщо простими словами – щаслива вчителька суперового уже 4-Б класу, якому завдячую усьому тому, чого навчилася впродовж чотирьох останніх років…усе через них – першопроходців НУШ»
приховати75 грн.
до 01 жовтня включно
90 грн.
з 02 жовтня
Чудова новина для всіх користувачів. Якщо Ви теж любите стильний та практичний фетр і давно заглядалися на наш «Фетровий мініорганайзер» - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу цього красеня.
І це ще не все, усі, хто зареєстровані на вебінар або замовили сертифікат, мають можливість придбати наш «Фетровий мініорганайзер» зі знижкою 20%, знижка діє лише один день, 01 жовтня.
Нова українська школа поставила перед освітянами нові виклики щодо вміння використовувати різноманітні ресурси для підготовки до уроків, різноманітних заходів з метою заохочення та мотивації учнів, з метою візуалізації навчального матеріалу та практичного використання ґаджетів під час уроків.
Одним із незамінних помічників стає ресурс Canva – доступний, зрозумілий, з чітким функціоналом та можливістю організації спільної роботи з учнями під час змішаного та дистанційного навчання.
Сформувати розуміння можливостей використання інструментів ресурсу Canva; поділитися практичними порадами та діями для створення різнопланових матеріалів.
Детальне знайомство з інтерфейсом ресурсу Canva.
Конкретні інструменти для діяльності/творчості вчителя.
Авторський курс для вчителів початкової школи та не тільки.
Практична робота зі створення розробки за допомогою Canva.
розуміння пошуку необхідних інструментів для створення різнопланових матеріалів;
переваги створення якісного дидактичного матеріалу для візуальної мотивації учнів;
переваги ресурсу Canva серед інших цифрових програм.
Вебінар рекомендовано для педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатДивитись інші вебінари