Відбувся в суботу 30 березня 2019 року о 20:00
«Особливості використання флеш-карток у процесі вивчення української мови та літератури»
– кандандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, учителька української мови та літератури Ніжинського обласного педагогічного ліцею...читати все
– кандандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, учителька української мови та літератури Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, керівниця авторського освітнього центру «Школа успіху», півфіналістка Національної освітньої премії «Global Teacher Prize Ukraine – 2018», засновниця «Клубу щасливих освітян», одна із членів освітнього осередку «ПедХаб – Ніжин», авторка проекту «Інноваційний Олімп освітян України», учасниця Міжнародного проекту «Молодь дебатує» (координаторка в м. Ніжин (Німеччина, 2018)), Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН (Польща, 2011), Міжнародного проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» (Чернігів, 2018), Усеукраїнського проекту «БомбеЗНО» («Goglobal», «Освіторія, МОН України, Фінський проект підтримки шкільної реформи в Україні, 2019). Координаторка І-ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українська та світова література в сучасному контексті» (Ніжин, 2012-2015), одна з організаторів Серпневої (не)конференції EdCamp у Ніжині (2018), спікерка V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» (Київ, 2014), VІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (Черкаси, 2014), «Web-STEM-школа» (Київ, 2018), учасниця 69 конференцій, 9 (не)конференцій міні-EdCamp (Ніжин, Конотоп, Чернігів, Суми, Київ), IV Національної (не)конференції для вчителів України EdCamp Ukrainе, 36 освітянських всеукраїнських та обласних конкурсів, авторка 151 публікації, 28 відкритих уроків і виховних заходів, 20 майстер-класів та практичних семінарів, освітнього онлайн-ресурсу «Шлях до самовдосконалення сучасного педагога», «Школа успіху», групи «Підготовка до ЗНО з української мови та літератури», «Цікавинки на урок» у «Facebook», 8 відеоуроків з української мови, 29 географічних відеохвилинок, співавторка 10 відеоуроків патріотичного виховання старшокласників, 9 дизайн-проектів старшої школи майбутнього, 20 літературних відеохвилинок, 70 онлайн-тестів. Учитель-інноватор: авторка технології формування ґендерної культури старшокласників у процесі вивчення української літератури, технології формування успішної особистості в умовах творення нової української держави.
приховати90 грн.
до 30 березня включно
В умовах реформування освітнього процесу актуалізується питання побудови конструктивного діалогу між представниками покоління Х / У та Z. Одним із шляхів його вирішення є розуміння внутрішнього світу, цінностей, потреб один одного. Але перш за все педагоги мають обрати ефективні методи, прийоми, що сформують в учнів бажання навчатися та розвиватися.
На вебінарі дізнаєтеся про один із таких секретів – як дітям із короткотривалою пам’яттю та кліповим мисленням запам’ятати значний обсяг інформації та якісно підготуватися до ЗНО з укр. мови та літератури.
Ознайомити освітян із поняттям «флеш-картка» та особливостями використання цього інструменту на уроках української мови та літератури.
Навчитися створювати флеш-картки для запам’ятовування інформації на уроках української мови та літератури.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари