Національно-патріотичне виховання у ЗДО. Виклики сьогодення

Увага! З 1 вересня ціна замовлення Сертифіката на вебінарах зросте! До початку вебінара замовлення Сертифіката коштуватиме 75 грн. Після завершення вебінара ціна становитиме 90 грн. Для учасників клубу «Всеосвіта» ціна замовлення Сертифіката до початку вебінара становитиме 60 грн, а з використанням кешбека ціна буде 30 грн.

Безкоштовний перегляд

Як додати вебінар у підвищення кваліфікації?

Ознайомитись

з програмою підвищення кваліфікації педадогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладахосвіти

Роздрукувати

пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу

Замовити

Сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 2 академічні години Замовити

Вебінар відбувся в четвер, 24 червня о 18:00
59 грн.
за умови замовлення сертифікату до 24 червня включно
70 грн.
за умови замовлення сертифікату з 25 червня

Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі
У ньому вказується тривалість 2 академічні години

Всеосвіта є суб`єктом підвищення кваліфікації

Всі сертифікати за курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.
Співпраця із закладами освіти. Дізнатись більше про сертифікати.

Онлайн-тестування Безкоштовно

Після перегляду вебінара Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінара». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Буде доступно після перегляду вебінара

Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінара
 • Проходження тестування
 • Сертифікат
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити Сертифікат
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінара
 • Проходження тестування
 • Сертифікат
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінар

Інформація про спікера

Островська Вікторія Валентинівна. Засновниця і власниця двох дитячих садочків і альтернативної школи у Боярці. Один із садочків - другий в Україні Лісовий садочок, який працює просто неба, без приміщення, у будь-яку пору року і погоду, а Лісова школа - перша в Україні, де більшість уроків проходить просто неба. Педагогиня - дипломована спеціалістка з дошкільного виховання, сертифікована спеціалістка Міжнародного інституту Ньюфілда (психологія розвитку), експертка з дошкільного виховання топового телеканалу Західної України НТА, мама трьох доньок.

Чудова новина для всіх користувачів. Якщо Ви теж піклуєтеся про довкілля та заглядаєтеся на наш шопер «Виховую супергероїв» - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу шоперу. Чекаємо на вебінарі!

А також, у разі замовлення сертифікату, користувачі зможуть завантажити добірку ігор за народними мотивами, які точно сподобаються дітям.

Актуальність

Тема національно-патріотичного виховання не нова, і у кожній розвинутій країні є наріжним каменем для побудови будь-якої освітньої програми.

Для України ця тема є надзвичайно важливою, особливо у наш бурхливий час, але, на жаль, їй приділяється надзвичайно мало уваги, що може мати незворотні наслідки для України майбутнього.

На вебінарі планується розглянути причини того, чому важливо налагодити якісну роботу з національно-патріотичного виховання у кожному дитячому садочку, а також вивчити практичні засоби, які дадуть змогу у повсякденній діяльності вихователя натхненно і послідовно працювати з дітками у зазначеному напрямку.

Важливим завданням вебінара є вивчення педагогами і усвідомлення надзвичайної важливості налагодження якісної роботи з національно-патріотичного виховання у ЗДО.

Метою вебінара є розбір практичних засобів, які дадуть змогу системно і послідовно працювати з дітками у царині національно-патріотичного виховання та надання цікавих ідей для повсякденної роботи у ЗДО.

Також розглянемо досвід роботи декількох приватних садочків у м. Боярка і поділимося цікавими ідеями, як виховати у дітках любов до рідного краю і усвідомлення себе громадянами України.

Мета

Надихнути педагогів і дати їм теоретичні та практичні знання для того, щоб свідомо і послідовно впроваджувати національно-патріотичне виховання дітей у закладах дошкільної освіти.

Завдання:

 • ознайомити педагогів із теоретичними та практичними знаннями для свідомого і послідовного впровадження національно-патріотичного виховання дітей у дитячих садочках;

 • надати інформацію педагогам для усвідомлення ними надзвичайної важливості налагодження якісної роботи з національно-патріотичного виховання у ЗДО;

 • вивчити дієві, перевірені на практиці інструменти, які вихователі зможуть застосувати у своїй роботі по національно-патріотичному вихованню покоління, що підростає;

 • сприяти формуванню у педагогів вміння самостійно застосовувати набуті знання і на їх основі знаходити нові ідеї та способи для якнайкращого засвоєння дітками основ національно-патріотичного виховання у повсякденних діяльностях.

Очікувані результати:

 1. ознайомлення педагогів із теоретичними та практичними знаннями для свідомого і послідовного впровадження національно-патріотичного виховання дітей у дитячих садочках;

 2. надання інформації педагогам для усвідомлення ними надзвичайної важливості налагодження якісної роботи з національно-патріотичного виховання у ЗДО;

 3. опанування дієвими, перевіреними на практиці інструментами, які вихователі зможуть застосувати у своїй роботі по національно-патріотичному вихованню покоління, що підростає;

 4. сприяння формуванню у педагогів вміння самостійно застосовувати набуті знання і на їх основі знаходити нові ідеї та способи для якнайкращого засвоєння дітками основ національно-патріотичного виховання у повсякденних діяльностях.

Цільова аудиторія

Адміністрація, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів дошкільної освіти.

Після перегляду Ви зможете замовити сертифікат про участь у вебінарі «Національно-патріотичне виховання у ЗДО. Виклики сьогодення» та додати його у свій план підвищення кваліфікації. Тривалість: 2 академічні години
59 грн.
за умови замовлення сертифікату до 24 червня включно
70 грн.
за умови замовлення сертифікату з 25 червня

Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі У ньому вказується тривалість 2 академічні години

Сертифікат про підвищення кваліфікації від «Всеосвіта»

 1. Обліковий запис сертифікату. Перевірити офіційність документу можна за посиланням
 2. Повне найменування та код ЄДРПОУ суб`єкта підвищення кваліфікації
 3. Зображення логотипу освітнього проекту «Всеосвіта»
 4. Прізвище, ім`я та по-батькові особи, яка підвищила кваліфікацію
 5. Посада та місце роботи особи, яка підвищила кваліфікацію
 6. Тема підвищення кваліфікації
 7. Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та ЄКТС
 8. Опис досягнутих результатів навчання
 9. Прізвище, ініціали та інформація про автора вебінара
 10. Підпис автора вебінара
 11. Печатка ТОВ «Всеосвіта»
 12. Прізвище, ініціали, найменування посади особи яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 13. Підпис особи. яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 14. Дата видачі сертифіката
 15. Інформація про необхідність визнання результатів підвищення кваліфікації
 16. Посилання на сайт освітнього проекту «Всеосвіта»