Реєстрацію завершено!

Вебінар переміщено в архів

Вебінар Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

«Мотивація учнів із «кліповим» мисленням: інтерактивні вправи у Microsoft Power Point»

Відбувся

у вівторок 17 січня 2023 року о 18:00

Тривалість

2 академ. год

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Спікер/ка

вчителька початкових класів вищої категорії, вчителька-методистка Полонського ліцею №3 імені М.Свінціцького.

2 академ. год

підвищення
кваліфікації

Сертифікат

відповідає
вимогам
законодавства

Доступ до запису

Постійний доступ
до запису
вебінару

+20 одиниць

рейтингу на вашій
сторінці на
«Всеосвіті»

Сертифікат. Сторона №1

90 грн.

Відповідає вимогам МОН

Підтвердження 2 академ. години

Доступний одразу після вебінару

Неможливо замовити сертифікат. Вебінар переміщено в архів.

Кабінет вебінару (Обговорення та перегляд)

Для Преміум* безплатно

Активуйте «Преміум на рік» та підвищуйте кваліфікацію безплатно. Загалом на 30 академічних годин протягом дії передплати.

*Для Преміум з річною передплатою

Детальніше

Актуальність

Проблема «кліпового» мислення сучасних учнів за декілька років у педагогічних розвідках трансформувалася із недоліку в перевагу. Так, учні з «кліповим» мисленням добре орієнтуються в перенасиченому інформаційному просторі, а у навчанні на перший план виходять візуалізація, асоціації, інтегративний підхід, динамічний педагогічний дизайн.

Тож, як мотивувати учнів і зробити урок ефективним? Саме інтерактивні завдання сприяють підвищенню рівня зацікавленості, розвитку критичного мислення, формуванню медіаграмотності та індивідуалізації навчання.

Для учнів різновікових груп відмінно підійде використання пізнавальних інтерактивних ігор-презентацій, що забезпечать пізнання через гру. Завдання у формі інтерактивної гри сприяє динамічності дій учнів на уроках. Створити такі завдання самостійно зможе кожен учитель, застосувавши Microsoft PowerPoint.

Використання MicrosoftPower Point в освітньому процесі – це сьогодні вимога часу для вчителів, які орієнтуються на розвиток інтересів та обдарувань учнів, формування компетентностей, реалізацію потенціалу саморозвитку та самореалізації особистості.

Мета

Дати поняття про «кліпове» мислення як психолого-педагогічну умову організації освітнього процесу в НУШ; поглибити знання про особливості мотивації учнів до навчання; підвищити практичні навички щодо ефективності використання графічної візуалізації навчального матеріалу на різних предметах за допомогою Power Point та створення інтерактивних завдань; навчитися створювати інтерактивні завдання в Microsoft Power Point.

Завдання:

  • висвітлення ідей для мотивації учнів з «кліповим» мисленням через призму інтерактивних завдань /вправ;

  • розгляд окремих можливостей застосунку Microsoft Power Point при створенні різноманітних інтерактивних завдань;

  • демонстрація можливостей застосунку Microsoft PowerPoint та створення цікавих інтерактивних вправ.

Очікувані результати:

  1. ознайомлення із сучасними підходами до навчання в Новій українській школі згідно Державного стандарту початкової освіти;

  2. усвідомлення способів мотивації учнів із «кліповим» мисленням;

  3. поглиблення знань про особливості та можливості використання Power Point в освітньому процесі;

  4. формування вміння створювати власні інтерактивні матеріали в Power Point для практичного використання.

Цільова авдиторія

Вебінар рекомендовано для педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Організаторка вебінарів

кандидат наук, викладач, вчитель-методист, всеукраїнський експерт із сертифікації вчителів та педагогічних працівників, регіональний супервізор, тренер тренерів, фахівець із навчання дорослих, моніторингу якості освіти та розбудови безпечного психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу.

Реєстрація на вебінар

Оберіть формат участі та отримайте доступ до усіх переваг вебінару

Безплатно

Участь безплатна для всіх зареєстрованих учасників

Що входить:

Сповіщення про початок

Перегляд

Обговорення

Запис вебінару

Проходження тестування

Сертифікат

Матеріали в текстовому форматі Презентація

Додатковий рейтинг (+20 одиниць)

Що входить:

Сповіщення про початок

Перегляд

Обговорення

Запис вебінару

Проходження тестування

Сертифікат

Матеріали в текстовому форматі Презентація

Додатковий рейтинг (+20 одиниць)

Для Преміум* безплатно

Активуйте «Преміум на рік» та підвищуйте кваліфікацію безплатно. Загалом на 30 академічних годин протягом дії передплати.

*Для Преміум з річною передплатою

Детальніше

Гарантія якості

Офіційний сертифікат

Після закінчення навчання видається Сертифікат* про проходження вебінару із зазначенням академічних годин

Вноситься до реєстру документів Всеосвіти

Перевіряється за № сертифіката на сайті

Верифікується на Векторі

*Документ видається лише в електронному форматі.

Перевірити документ
Сертифікат. Сторона №1