Головне меню порталу
Відбувся в середу 17 червня 2020 року о 18:00
«Медійна грамотність в освітньому процесі ЗЗСО»
викладачка курсу “Спілкування та мислення” у ThinkGlobal Kyiv Оболонь. Філологиня, редакторка освітніх видань. Авторка та розробниця навчальних планів інтегрованого курсу...читати все
викладачка курсу “Спілкування та мислення” у ThinkGlobal Kyiv Оболонь. Філологиня, редакторка освітніх видань. Авторка та розробниця навчальних планів інтегрованого курсу “Спілкування і мислення” школи ThinkGlobal, організаторка літературних заходів.
приховати59 грн.
до 17 червня включно
90 грн.
з 18 червня
“Хто володіє інформацією, той володіє світом”, - сказав колись Уінстон Черчілль, а сьогодні можна сказати, що хто вміє аналізувати інформацію, той володіє світом. У цифрову епоху з’явилася потреба у навичці критично оцінювати та аналізувати інформацію.
Сучасні діти знайомляться з інформаційним простором з найменшого віку, відтак вони повинні уміти якісно цим простором користуватися. Освітні заклади є саме тими інституціями, які мають усі можливості для формування медіаграмотного споживача. За новим Державним стандартом початкової освіти (діє з вересня 2018 року), школяр Нової української школи має засвоїти навички зі сприйняття, інтерпретації, критичної оцінки інформації в різних видах медіа. Програми для викладання медіаграмотності у початковій школі частково розроблені, а що робити з середньою школою, де учні не ознайомлені з цим предметом?
Починати потрібно зі своєї обізнаності на цю тему. Де шукати контент для уроків? Як пояснити дітям алгоритми пошукових систем, соцмереж, навчити відрізняти правдиві новини від фейкових? На цьому вебінарі спробуємо знайти відповідь на ці запитання.
Ознайомити педагогічних працівників з медійною грамотністю, з контентом, вправами, ресурсами та формами роботи; надати практичні поради як викладати медійну грамотність у закладах загальної середньої освіти.
надати учасникам вебінара теоретичні та практичні знання з впровадження в освітній процес медійної грамотності;
продемонструвати прийоми роботи з учнями на уроках;
висвітлити способи взаємодії з учнями та батьками з теми медіаграмотності; поділитися досвідом застосування практичних інструментів.
вміння формувати в учнів навички роботи із інформацією, аналізувати її на нейтральне чи однобоке висвітлення, ідентифікувати фейки, а також визначати причини та передумови таких явищ в інформаційній сфері;
навички роботи з медіаресурсами, використання практичних завдань на уроках;
інтеграція медіаграмотності в шкільні предмети.
Вебінар може бути цікавим педагогічним, науково-педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, батькам.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари