Готуємо заклад до нового навчального року: вимоги до будівель та приміщень

Безкоштовний перегляд

Як додати вебінар у підвищення кваліфікації?

Ознайомитись

з програмою підвищення кваліфікації педадогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладахосвіти

Роздрукувати

пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу

Замовити

Сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 2 академічні години Замовити

Вебінар відбувся в п'ятницю, 16 липня о 18:00
75 грн.
за умови замовлення сертифікату до 16 липня включно
90 грн.
за умови замовлення сертифікату з 17 липня

Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі
У ньому вказується тривалість 2 академічні години

Всеосвіта є суб`єктом підвищення кваліфікації

Всі сертифікати за курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.
Співпраця із закладами освіти. Дізнатись більше про сертифікати.

Онлайн-тестування Безкоштовно

Після перегляду вебінара Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінара». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Буде доступно після перегляду вебінара

Отримайте переваги:
За 90 грн:
Замовити Сертифікат
Безкоштовно
Зареєструватися на вебінар

Інформація про спікера

Маніленко Інна Володимирівна. Юристка, сертифікована тренерка з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа", сертифікована експертка для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, методистка вищої кваліфікаційної категорії, вчителька історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель".

Має дві вищі освіти – юридичну і педагогічну (учитель історії та правознавства). Досвід роботи в юридичній сфері. З 2014 по 2016 роки працювала на посаді директорки школи. Постійно надає нормативно-правові роз'яснення керівникам закладів освіти щодо застосування освітнього, трудового, адміністративного законодавства тощо. Проводить лекції, семінари-практикуми.

Персональна сторінка спікерки: https://vseosvita.ua/user/id195742

Чудова новина для всіх користувачів. Якщо Ви теж любите стильний та практичний фетр і давно заглядалися на наш «Фетровий мініорганайзер» - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу цього красеня.

І це ще не все, усі, хто зареєстровані на вебінар або замовили сертифікат, мають можливість придбати наш «Фетровий мініорганайзер» зі знижкою 20%, знижка діє лише один день, 16 липня.

А усі, хто замовили сертифікат, зможуть завантажити необхідні Інструктивно-методичні матеріали.

Актуальність

Як підготувати заклад освіти до нового навчального року вчасно і з урахуванням усіх сучасних нормативно регламентованих вимог, зокрема, з питань влаштування його території та експлуатації будівель і приміщень – питання, які наразі турбують усіх засновників та керівників закладів освіти, особливо новостворених та новопризначених.

Важливо розуміти, що засновники закладів освіти в межах нормативно визначених повноважень зобов’язані утримувати та розвивати засновані ними заклади, їхню матеріально-технічну базу на рівні, достатньому для виконання вимог державних стандартів, ліцензійних умов провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти, вимог трудового законодавства, оплати праці педагогічних та інших працівників, охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, а керівники – створювати в закладах безпечне освітнє середовище, забезпечувати дотримання вимог щодо охорони дитинства, охорони праці, вимог техніки безпеки та нести за це особисту відповідальність.

Під час підготовки закладу освіти до нового навчального року питань влаштування його території та експлуатації будівель і приміщень, керівник, особливо новопризначений, насамперед має заволодіти знаннями багатьох нормативно-правових актів України, частина яких зазнала змін, зокрема, у 2021 році, та своєчасно вжити всіх необхідних заходів щодо приведення інженерно-технічних комунікацій, устаткування, обладнання у відповідність до чинних стандартів, правил та норм.

Отож, з метою надання теоретичної та практичної допомоги засновникам та керівникам закладів освіти у вирішенні цих нормативно визначених обов’язків та успішного початку 2021/2022 навчального року, пропонуємо зацікавленим особам 16 липня взяти участь у вебінарі, де ви отримаєте відповідні нормативні роз’яснення та чіткий алгоритм дій, практичні поради і зразки необхідних документів, а також зможете поставити запитання та одразу отримати відповідь.

Мета

Надати правовий супровід засновникам та керівникам закладів освіти під час підготовки закладів до 2021/2022 навчального року з питань дотримання вимог і норм влаштування території та експлуатації будівель і приміщень.

Завдання:

 • проаналізувати законодавство України, що регламентує порядок підготовки закладу освіти до нового навчального року з питань дотримання вимог і норм влаштування його території та експлуатації будівель і приміщень;

 • роз’яснити права й обов’язки всіх відповідальних осіб за підготовку до нового навчального року з питань дотримання вимог і норм влаштування його території та експлуатації будівель і приміщень;

 • розглянути всі оновлені вимоги і норми влаштування території та експлуатації будівель і приміщень закладів освіти за змістом Санітарного регламенту для ЗЗСО;

 • ознайомитися з переліком необхідних документів, які створюються під час підготовки закладу освіти до нового навчального року з відповідних питань;

 • роз’яснити покроковий порядок прийняття управлінських рішень під час підготовки закладу освіти до нового навчального року з питань дотримання вимог і норм влаштування його території та експлуатації будівель і приміщень.

 • надати правові роз’яснення, практичні поради та зразки документів з відповідних питань;

 • відповісти на питання учасників вебінара.

Очікувані результати:

 1. розуміння змісту нормативно-правових актів України, які регламентують порядок підготовки закладу освіти до нового навчального року з питань дотримання вимог і норм влаштування його території та експлуатації будівель і приміщень, а також права й обов’язки всіх відповідальних осіб;

 2. володіння інформацією про всі оновлені вимоги і норми влаштування території та експлуатації будівель і приміщень закладів освіти;

 3. розуміння покрокового порядку прийняття управлінських рішень під час підготовки закладу освіти до нового навчального року з питань дотримання вимог і норм влаштування його території та експлуатації будівель і приміщень згідно з переліком необхідних для цього документів;

 4. можливість отримати відповідні правові роз’яснення, практичні поради та зразки документів, щоб правильно і своєчасно підготувати заклад освіти до нового навчального року.

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (засновники закладів та установ освіти, керівники місцевих органів управління освітою, керівники та заступники керівників з освітніх та господарських питань закладів освіти), завідувачі господарства, педагогічні та інші працівники закладів освіти.

Після перегляду Ви зможете замовити сертифікат про участь у вебінарі «Готуємо заклад до нового навчального року: вимоги до будівель та приміщень» та додати його у свій план підвищення кваліфікації. Тривалість: 2 академічні години
75 грн.
за умови замовлення сертифікату до 16 липня включно
90 грн.
за умови замовлення сертифікату з 17 липня

Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі У ньому вказується тривалість 2 академічні години

Сертифікат про підвищення кваліфікації від «Всеосвіта»

 1. Обліковий запис сертифікату. Перевірити офіційність документу можна за посиланням
 2. Повне найменування та код ЄДРПОУ суб`єкта підвищення кваліфікації
 3. Зображення логотипу освітнього проекту «Всеосвіта»
 4. Прізвище, ім`я та по-батькові особи, яка підвищила кваліфікацію
 5. Посада та місце роботи особи, яка підвищила кваліфікацію
 6. Тема підвищення кваліфікації
 7. Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та ЄКТС
 8. Опис досягнутих результатів навчання
 9. Прізвище, ініціали та інформація про автора вебінара
 10. Підпис автора вебінара
 11. Печатка ТОВ «Всеосвіта»
 12. Прізвище, ініціали, найменування посади особи яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 13. Підпис особи. яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 14. Дата видачі сертифіката
 15. Інформація про необхідність визнання результатів підвищення кваліфікації
 16. Посилання на сайт освітнього проекту «Всеосвіта»