Вебінар переміщено в архів
Відбувся в середу 17 квітня 2019 року о 18:00
«Електронні освітні ресурси для Нової української школи»
Шановні учасники, на прохання спікера вебінар перенесено на 17 квітня, дякуємо за розуміння.
Косик Вікторія Миколаївна. Директорка...читати все
Шановні учасники, на прохання спікера вебінар перенесено на 17 квітня, дякуємо за розуміння.
Косик Вікторія Миколаївна. Директорка Центру освітнього консультування, освітній технолог, науковий співробітник НЦ «Мала академія наук України». Авторка методичних рекомендацій щодо використання мультимедійного забезпечення в закладах освіти, цифрових лабораторій, електронних освітніх ресурсів тощо.
В різний час працювала: школа: учитель географії, економіки, інформатики, заступник директора; заклади післядипломної педагогічної освіти: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: начальник відділення стратегії розвитку освіти ІІТЗО МОН України, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ ІМЗО, науковий співробітник МАН України.
Громадська діяльність: заступник голови комітету з питань освіти та науки ІНАУ.
Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id319098
приховати
90 грн.
до 17 квітня включно
До Вашої уваги пропонується виняткова можливість отримати безкоштовну консультацію з актуальних освітніх питань на наших онлайн-вебінарах! Лише якісні та дієві поради від провідних педагогів, психологів, методистів, психотерапевтів, юристів та фахівців у сфері корекційної роботи. Готуйте запитання і ставте їх у коментарях! Вам радо нададуть відповіді на всі Ваші питання!
Увага, вебінар буде проходити у режимі онлайн.
За останнє десятиріччя у теорії та практиці педагогічної освіти почали широко застосовуватися поняття «електронний курс», «електронне видання», «педагогічний програмний засіб» (ППЗ), електронний освітній ресурс (ЕОР) тощо. А поняття «електронний підручник» з’явилося у новому Законі про освіту, де зазначено, що держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками, у тому числі електронними.
З метою забезпечення освітнього процесу сучасними електронним освітніми технологіями та засобами, створення рівних умов доступу до них учасників освітнього процесу створено Національну освітню електронну платформу.
Тому перспективним напрямом на цьому етапі розвитку інформаційних технологій та освіти є створення та подальше використання ЕОР розвиваючого навчально-контролюючого призначення, які б реалізували ідею особистісно-орієнтованого навчання, використання яких забезпечувало б організацію різноманітних видів навчальної діяльності, спрямованої на розвиток творчого потенціалу учнів, певних видів мислення, тренування пам’яті, формування реакції на непередбачені ситуації, вміння приймати самостійні оптимальні рішення у складних ситуаціях тощо.
Оновлення та удосконалення інформаційно-комунікаційної компетентності слухачів, розширення та актуалізація знань, умінь та навичок використання електронних освітніх ресурсів, оволодіння сучасними методами забезпечення навчального процесу інформаційними технологіями.
1. Познайомити з видами ЕОР та їх призначенням.
2. Показати особливості застосування ЕОР у навчальному процесі.
3. Розповісти про види сучасних електронних підручників та можливості створення власних е-підручників.
Слухачі вебінару отримають знання про види інноваційних ЕОР та шляхи їх використання у навчальному процесі Нової української школи, зможуть добирати ЕОР для формування та розвитку в учнів навичок 21 століття та інтегрувати інформаційно-комунікаційні технології в навчальний процес.
Педагогічні працівники закладів освіти, адміністрація.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Неможливо замовити сертифікат. Вебінар переміщено в архів.Організаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.