Авторське право в інтернеті: що потрібно знати педагогам

Увага! З 1 вересня ціна замовлення Сертифіката на вебінарах зросте! До початку вебінара замовлення Сертифіката коштуватиме 75 грн. Після завершення вебінара ціна становитиме 90 грн. Для учасників клубу «Всеосвіта» ціна замовлення Сертифіката до початку вебінара становитиме 60 грн, а з використанням кешбека ціна буде 30 грн.

Безкоштовний перегляд

Як додати вебінар у підвищення кваліфікації?

Ознайомитись

з програмою підвищення кваліфікації педадогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладахосвіти

Роздрукувати

пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу

Замовити

Сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 3 академічні години Замовити

Вебінар відбувся в четвер, 06 травня о 18:00
59 грн.
за умови замовлення сертифікату до 06 травня включно
70 грн.
за умови замовлення сертифікату з 07 травня

Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі
У ньому вказується тривалість 3 академічні години

Всеосвіта є суб`єктом підвищення кваліфікації

Всі сертифікати за курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.
Співпраця із закладами освіти. Дізнатись більше про сертифікати.

Онлайн-тестування Безкоштовно

Після перегляду вебінара Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінара». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Буде доступно після перегляду вебінара

Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінара
 • Проходження тестування
 • Сертифікат
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити Сертифікат
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінара
 • Проходження тестування
 • Сертифікат
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінар

Інформація про спікера

Литвиненко Леся – засновниця проєкту «Всеосвіта», головна редакторка, експертка у створенні сучасних освітніх інформаційних інтернет-проєктів. Активно бере участь у публічній діяльності в галузі освіти дорослих на тему цифрової грамотності.

Сторінка спікерки: https://vseosvita.ua/user/id2

Інформація про спікера

Багрій Володимир Іванович – надає юридичні послуги освітньому проєкту «Всеосвіта» на умовах цивільно-правового договору. В сфері освітнього законодавства працює з 1997 року. Хоббі – написання статей на юридичну тематику. З 2002 року періодично друкує статті в газеті «Юридичний вісник України», а також у своєму блозі на порталі «Ліга.net». Також, є автором дослідження «Автономія загальноосвітнього навчального закладу як шлях до реформування загальної середньої освіти (дослідження механізмів впровадження)».

Посилання на сторінку спікера: https://vseosvita.ua/user/id174477

Чудова новина для всіх користувачів. Якщо Ви теж любите стильний та практичний фетр і давно заглядалися на нашу «Фетрову сумку» - обов'язково долучайтеся до вебінара. Під час етеру буде оголошено умови розіграшу сумки. Чекаємо на вебінарі!

Актуальність

Наразі такі формулювання як «авторське право» та «академічна доброчесність» лунають в освітянській спільності все частіше. Передусім, це пов’язано з популярізацією інтернет-ресурів та онлайн-майданчиків для обміну педагогічними напрацюваннями та особливостями, які їм притаманні. Сьогодення вимагає, щоб освітяни були більш обізнаними і відповідальними у питаннях розповсюдження авторського контенту. Та водночас педагоги все частіше задаються питаннями: «Як убезпечити себе та захистити свої педагогічні напрацювання?», «Як користуватися досвідом колег етично, не порушуючи їхні авторські права?», «А чи не порушую я авторське право коли беру зображення/матеріали з інтернету?», «Що має робити інтернет-ресурс, якщо моє авторське право кимось порушене?». На щастя, «Всеосвіта» вже знає відповіді на ці запитання та готова ділитися ними на вебінарі.

Згідно абзаців 2 та 4 частини 1 статті 54 Закону України «Про освіту» педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники мають право на академічну свободу, включаючи вільний вибір форм, методів і засобів навчання, розроблення та впровадження авторських навчальних програм, проєктів, освітніх методик і технологій, методів і засобів, насамперед методик компетентнісного навчання.

І кожен педагог має змогу реалізувати це право через бібліотеку методичних матеріалів «Всеосвіти» зокрема. Щодня українські освітяни обирають цей майданчик для обміну ідеями, напрацюваннями, знаннями, методиками. Саме тому вебінар обіцяє бути практичним: не обійдеться без готових кейсів, прикладів та відповідей на запитання в онлайні.

Вебінар відповідає такому основному напрямку підвищення кваліфікації, як використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку. Цей напрямок вказаний в п. 15 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, що був затверджений постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» № 800 від 21 серпня 2019 року

Мета

Підвищити обізнаність педагогічних працівників з питань авторського права та створення авторського контенту; сприяти розвитку культури академічної доброчесності серед освітянської спільноти. 

Завдання:

 • окреслити права педагогічних та науково-педагогічних працівників, що пов’язані зі створенням, оприлюдненням та використанням методичних матеріалів (розробок) в мережі Інтернет;

 • сформувати уявлення про ресурсні можливості мережі Інтернет для реалізації прав науково-педагогічних працівників на свободу поширення знань та інформації, вільного оприлюднення і використання методичних матеріалів (розробок);

 • ознайомити з основами авторського права щодо створення, оприлюднення та використання методичних матеріалів (розробок) в мережі Інтернет;

 • запропонувати найбільш ефективні способи захисту прав авторів методичних матеріалів (розробок), які розміщені в мережі Інтернет.

Очікувані результати:

 1. обізнаність в правах педагогічних та науково-педагогічних працівників, що пов’язані зі створенням, оприлюдненням та використанням методичних матеріалів (розробок) в мережі Інтернет;

 2. формування знань про створення і оприлюднення методичних матеріалів (розробок) у відповідності із законодавством про інтелектуальну власність;

 3. ознайомлення з видами порушень авторських прав в мережі Інтернет та правовими механізмами відновлення цих прав;

 4. вміння використовувати методичні матеріали (розробки), які оприлюднені в мережі Інтернет, не порушуючи при цьому прав авторів.

Цільова аудиторія

Усі педагогічні та науково-педагогічні працівники, які створюють та оприлюднюють методичні матеріали (розробки) через мережу Інтернет. Усі педагогічні та науково-педагогічні працівники, які в своїй професійній діяльності використовують методичні матеріали (розробки), що оприлюднені в мережі Інтернет.

Після перегляду Ви зможете замовити сертифікат про участь у вебінарі «Авторське право в інтернеті: що потрібно знати педагогам» та додати його у свій план підвищення кваліфікації. Тривалість: 3 академічні години
59 грн.
за умови замовлення сертифікату до 06 травня включно
70 грн.
за умови замовлення сертифікату з 07 травня

Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі У ньому вказується тривалість 3 академічні години

Сертифікат про підвищення кваліфікації від «Всеосвіта»

 1. Обліковий запис сертифікату. Перевірити офіційність документу можна за посиланням
 2. Повне найменування та код ЄДРПОУ суб`єкта підвищення кваліфікації
 3. Зображення логотипу освітнього проекту «Всеосвіта»
 4. Прізвище, ім`я та по-батькові особи, яка підвищила кваліфікацію
 5. Посада та місце роботи особи, яка підвищила кваліфікацію
 6. Тема підвищення кваліфікації
 7. Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та ЄКТС
 8. Опис досягнутих результатів навчання
 9. Прізвище, ініціали та інформація про автора вебінара
 10. Підпис автора вебінара
 11. Печатка ТОВ «Всеосвіта»
 12. Прізвище, ініціали, найменування посади особи яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 13. Підпис особи. яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 14. Дата видачі сертифіката
 15. Інформація про необхідність визнання результатів підвищення кваліфікації
 16. Посилання на сайт освітнього проекту «Всеосвіта»