Атестація педагогів в умовах оновленого змісту освіти

Увага! З 1 вересня ціна замовлення Сертифіката на вебінарах зросте! До початку вебінара замовлення Сертифіката коштуватиме 75 грн. Після завершення вебінара ціна становитиме 90 грн. Для учасників клубу «Всеосвіта» ціна замовлення Сертифіката до початку вебінара становитиме 60 грн, а з використанням кешбека ціна буде 30 грн.

Безкоштовний перегляд

Як додати вебінар у підвищення кваліфікації?

Ознайомитись

з програмою підвищення кваліфікації педадогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладахосвіти

Роздрукувати

пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу

Замовити

Сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 2 академічні години Замовити

Вебінар відбувся в понеділок, 05 жовтня о 18:00
59 грн.
за умови замовлення сертифікату до 05 жовтня включно
70 грн.
за умови замовлення сертифікату з 06 жовтня

Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі
У ньому вказується тривалість 2 академічні години

Всеосвіта є суб`єктом підвищення кваліфікації

Всі сертифікати за курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.
Співпраця із закладами освіти. Дізнатись більше про сертифікати.

Онлайн-тестування Безкоштовно

Після перегляду вебінара Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінара». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Буде доступно після перегляду вебінара

Отримайте переваги:
За 70 грн:
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінара
 • Проходження тестування
 • Сертифікат
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити Сертифікат
Безкоштовно
 • Перегляд
 • Обговорення
 • Запис вебінара
 • Проходження тестування
 • Сертифікат
 • Матеріали в текстовому форматі
 • Додатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінар

Інформація про спікера

Маніленко Інна Володимирівна. Методистка відділу управління закладами освіти Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти.

Має дві вищі освіти – юридичну і педагогічну (учитель історії та правознавства). Досвід роботи в юридичній сфері. З 2014 по 2016 роки працювала на посаді директорки школи. Постійно надає нормативно-правові роз'яснення керівникам закладів освіти щодо застосування освітнього, трудового, адміністративного законодавства тощо. Проводить лекції, семінари-практикуми.

Персональна сторінка спікерки: https://vseosvita.ua/user/id195742

Анотація

Атестація – справа відповідальна, адже від її повноти, об’єктивності та правильності вчинених дій атестаційною комісією залежить не лише зростання професійності педагогічних працівників, а й можливість уникнути порушення трудових прав педагогічних працівників, що погіршить умови оплати їхньої праці.

Варто пам’ятати, що недоліки та порушення, допущені членами атестаційної комісії, у подальшому завжди мають негативні правові наслідки для атестованого педагога та обов’язково спричиняють настання юридичної відповідальності для керівника закладу освіти.

Атестація педагогічних працівників закладів освіти у 2020/2021 навчальному році відбуватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників», але з обов’язковим урахуванням змісту оновленого освітнього законодавства. Це суттєво ускладнює роботу атестаційних комісій, що, відповідно, спричиняє велику кількість запитань та потребує додаткових роз’яснень.

Як правильно діяти в міжатестаційний період, щоб підготуватися до атестації? Як правильно і вчасно застосувати чинне законодавство України з питань атестації педагогічних працівників? Як не помилитись під час атестації? Якщо Вас цікавлять ці та інші питання, запрошуємо до участі у вебінарі 05.10.2020.

Мета

Ознайомити зі змінами в освітньому законодавстві, що забезпечують належну організацію атестації педагогічних працівників у сфері дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти та порядком їх практичного застосування.

Завдання:

 1. ознайомити зі змінами в освітньому законодавстві, що забезпечують належну організацію атестації педагогічних працівників у сфері дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти;

 2. запропонувати орієнтовний алгоритм дій закладу та атестаційної комісії закладу в міжатестаційний та атестаційний періоди в умовах оновленого змісту освіти.

 3. надати практичні поради педагогічним працівникам з питань їхньої діяльності в міжатестаційний та атестаційний періоди;

 4. надати методичну допомогу керівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти з питань підготовки та проведення атестації педагогів, зокрема у складанні наказів, протоколів, перспективного планування підвищення кваліфікації кожного педагогічного працівника і закладу освіти в цілому, проведенні моніторингу педагогічної діяльності працівників тощо.

Очікувані результати:

 • розуміння змісту нормативно-правових актів України щодо забезпечення належної організації атестації педагогічних працівників у сфері дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти;

 • усвідомлення, як правильно діяти у міжатестаційний період, щоб належним чином підготуватися до атестації, і як не помилитись під час атестаційного періоду;

 • здатність створення відповідних документів (повідомлень, заяв, наказів, протоколів тощо) та їх реєстрації за новими правилами діловодства.

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (директори закладів освіти, їх заступники, методисти), учителі-предметники, вихователі.

Після перегляду Ви зможете замовити сертифікат про участь у вебінарі «Атестація педагогів в умовах оновленого змісту освіти» та додати його у свій план підвищення кваліфікації. Тривалість: 2 академічні години
59 грн.
за умови замовлення сертифікату до 05 жовтня включно
70 грн.
за умови замовлення сертифікату з 06 жовтня

Сертифікат підтверджує Вашу участь у вебінарі У ньому вказується тривалість 2 академічні години

Сертифікат про підвищення кваліфікації від «Всеосвіта»

 1. Обліковий запис сертифікату. Перевірити офіційність документу можна за посиланням
 2. Повне найменування та код ЄДРПОУ суб`єкта підвищення кваліфікації
 3. Зображення логотипу освітнього проекту «Всеосвіта»
 4. Прізвище, ім`я та по-батькові особи, яка підвищила кваліфікацію
 5. Посада та місце роботи особи, яка підвищила кваліфікацію
 6. Тема підвищення кваліфікації
 7. Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та ЄКТС
 8. Опис досягнутих результатів навчання
 9. Прізвище, ініціали та інформація про автора вебінара
 10. Підпис автора вебінара
 11. Печатка ТОВ «Всеосвіта»
 12. Прізвище, ініціали, найменування посади особи яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 13. Підпис особи. яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 14. Дата видачі сертифіката
 15. Інформація про необхідність визнання результатів підвищення кваліфікації
 16. Посилання на сайт освітнього проекту «Всеосвіта»