Увага, діти! У завданнях, де необхідно давати письмову відповідь, ви робите таким чином: відповідь записуєте ОДНИМ словом у називному відмінку. Якщо це власна назва , то пишете з великої літери, якщо загальна, то відповідь записуєте з маленької літери. Успіхів))))











