Конструктор тестів
1
Хто це?
"...звівся на лежанці, спочатку вигнувся дугою, а потім витягся, позіхнув ..."
2
Впізнайте героя: "...завжди був веселий та говіркий, а коли бував з чогось задоволений, то виспівував дуже гарно тонесеньким голоском, мов малий хлопчисько..."
3
Кому з героїв належать слова: "Бач, випискує, мов комарик!"
4
Про кого говорить один із героїв такі слова: "Бач, випискує, мов комарик!"
5
Дяк Оверко вийшов з дому ще удосвіта до сусіднього [міста, села, хутора] на Храм.
6
Оберіть дві дії, які зробив Домовик.
7
Установіть відповідність.
Ніч
були малесенькі, зовсім голі, з великими, блискучими очима й сторчоватими синенькими чубиками на голівках.
Левадна Хуха
неначе мокра курка, а на самому носі налипла добра купа бруду, що висіла, мов кишка у індика.
Дяк Оверко
була темна, як добрий атрамент.
Євпраксія
маленька, мов темний клубочок.
лупнула очима раз, лупнула вдруге й підскочила, мов опечена.
8
Хто витягнув дяка Оверка з болота?
9
Розташуйте послідовно події казки.
То Потерчата розсвічували свої каганці й бігли вперед понад дорогою, щоб вказати дякові Оверкові шлях додому.
А дяк Оверко, умившись та перебравшись, ще довго-довго розповідав дячисі Євпраксії, як його манила зеленими вогниками нечиста сила, як хотіла втопити в болоті, та злякалася його щирих молитов...
Дячиха Євпраксія поралася біля печі.
Але ж коли дяк Оверко став біля печі перед світлом, то Домовик не міг втриматись від реготу.
Рефлексія від 133 учнів
Сподобався:
Так: 106
Ні: 27
Зрозумілий:
Так: 94
Ні: 39
Потрібні роз'яснення:
Ні: 96
Так: 37