Вітаю! Ти вже пів року вивчаєш нову для себе тему "Стереометрія". Сьогодні пропоную перевірити, як добре ти знаєш теоретичний матеріал та як застосувати його на практиці. Якщо у тебе не все вдалося запам'ятати чи зрозуміти, не переживай. Під час канікул завжди можеш надолужити втрачене :).
Бажаю успіху під час проходження тесту!












