Конструктор тестів
1
2
3
" Ах, в серці кров моя кипить!
Коли б князівну врятувати,
Я б не боялась самострати..."
4
5
"Хто не бореться, той раб!"
6
7
8
9
10
11
" Сміх і сльози...Чулий, добрий,
і розумний, і хоробрий,
І всіх любить нас, либонь,
А зачепиш - як огонь".
12
Молодець!
Рефлексія від 54 учнів
Сподобався:
Так: 50
Ні: 4
Зрозумілий:
Так: 47
Ні: 7
Потрібні роз'яснення:
Ні: 51
Так: 3