Конструктор тестів
1
Яку з подій потрібно використати для того щоб запуск команд відбувався при натисненні клавіши пропуск?

2
Яку з подій потрібно використати для того щоб запуск команд відбувався при натисненні «прапорця»?

3
Яку з команд потрібно використати для зупинки всіх запущених скриптів?

4
Яка з груп команд використовується в середовищі Скретч для того щоб отримати поле для введення даних в програмі?
5
Яка подія запустить виконання даної програми?

6
Визначте категорії програмних блоків з їх описом дій:

Перевірка умов та цикли

Відтворення звуку та звукових файлів

Обробка подій

Керування виглядом спрайтів

Рух спрайтів, зміна напряму та позиції
Рефлексія від 27 учнів
Сподобався:
Так: 20
Ні: 7
Зрозумілий:
Так: 24
Ні: 3
Потрібні роз'яснення:
Ні: 22
Так: 5