Виявити рівеньучнівських знань, умінь та навичок із вивченої теми, закріпити їх;, розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення, вміння застосовувати отримані знання під час виконання запропонованих завдань.
Конструктор тестів
Виявити рівеньучнівських знань, умінь та навичок із вивченої теми, закріпити їх;, розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення, вміння застосовувати отримані знання під час виконання запропонованих завдань.
Завдання містить 1-7 питання з однією правильною відповіддю (0,5б), 8-9 на відповідність ( 2б.), 10-11 відтворення послідовності подій у творі (1,5), 12 питання відкритого типу (1,5б)
1
Дядько Кирило - персонаж твору
2
Мама взимку "не відпускала на вулицю, бо він змерзне, влітку - бо сонце голову напече, а як відпускала до церкви, то стежила, щоб ніхто до нього не доторкнувся", героя із твору
3
Казкою є твір
4
У поведінці своїх господарів Мишка не могла сприйняти
5
У поезії Ліни Костенко "Чайка на крижині" на запитання людини пташка відповідає
6
Людські крила, на думку Ліни Костенко , складаються з усіх чеснот, ОКРІМ
7
Анні з поезії Л.Костенко "Кольорові миші" притаманні всі названі ознаки, ОКРІМ
8
Установіть відповідність
Гр. Тютюнник "Климко"
" - Я чоловік праці. У мене ніхто не сміє дармувати.Гроші також....Купимо за них кілька свинок, двоє-троє телят, підгодуємо, продамо і купимо нових..."
О.Стороженко "Скарб"
"Чи вам ті ...... згризли сухаря, а чи прогризли у підлозі нірку?"
Б.Лепкий "Мишка"
" Він устав разом із сонцем. Довго кашляв, сидячи в солм'яній постелі й туго обіпнувшись рябою плащ-палаткою. Тіло йому охопила гаряча млость, в очах плавали жовті плями, і від того здавалося, що й надворі теж жовто"
Л.Костенко "Кольорові миші"
"Був собі чоловік та жінка. Були вони люди заможненькі, усього в їх доволі: і поля, і скотинки, і худоби, і хата простора із садочком і левадою. Послав їм Господь на втіху одного тільки синка..."
"А в цей час наді мною твориться диво: хтось невидимим смичком провів по синьому піднебессі, по білих хмарках, і вони забриніли, як скрипка"
9
Установіть відповідність
"Климко"
соціально-побутова казка
"Скарб"
ліричний вірш
"Мишка"
гумористичне оповідання
"Крила"
повість
"Кольорові миші"
новела
філософська лірика
10
Встановити послідовність розвитку подій творі О.Стороженка "Скарб"
"Було власними руками годує його, а він, телепень, тільки глитає.... знов рот роззявляє".
"...се мій скарб, се мені Бог у вікно вкинув!"
"...як на живіт кричить: "Меду та й меду!"
"Не піду!... Далеко. Якби вечорниці збирались біля моєї хати....."
"Спав, спав, аж поки навіки не заснув"
11
Встановіть послідовність розвитку подій у творі Б.Лепкого "Мишка"
зучтріч із своїми сестрами з міста
господиня відмовилася дати молока голодній дитині
Безтурботне життя Мишки у господаря
Мишка знищила гроші господарів
Мишка тікає від господарів у поле
12
Ідея неповторності, унікальності, людських чеснот об'єднує такі твори
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0