Конструктор тестів
1
Чи можна вчитися за допомогою Інтернету?
2
Чи можна дивитися фільми/відео в Інтернеті?
3
Чи можемо ми спілкуватися онлайн?
4
Чи варто спілкуватися з незнайомими людьми в онлайн-чатах?
5
Чи можна ділитися приватною інформацією в Інтернеті?
6
Чи можна зустрічатися з Інтернет-друзями?
7
Чи можна казати комусь онлайн свою домашню адресу?
8
Чи можемо ми розказувати батькам про те, що побачили в Інтернеті?
9
Чи можна самостійно вирішувати проблеми, з якими ми зіткнулись в Інтернеті?
10
Чи можна писати друзям про те, як твої справи?
11
Чи можна зазначати на своїй сторінці геолокацію (місце перебування)?
12
Чи можна писати комусь у приватні повідомлення, де ти живеш?
13
Чи правда, що додавати в друзі можна лише того, кого знаєш офлайн?
14
Чи правда, що краще мати “закритий” акаунт?
15
Чи правда, що користуватися соціальними мережами можна з 13 років?
Рефлексія від 2 учнів
Сподобався:
Так: 1
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 2
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 1