У якості тексту для читання мовчки (перевірка за ГР 2 (ПТ) пропоную уривок з роману В.Скотта "Айвенго" (розділ ХІІ, с. 53 - 55, перший абзац). Підручник "Зарубіжна література" за ред. О.Ніколенко, 7 клас.
Конструктор тестів
У якості тексту для читання мовчки (перевірка за ГР 2 (ПТ) пропоную уривок з роману В.Скотта "Айвенго" (розділ ХІІ, с. 53 - 55, перший абзац). Підручник "Зарубіжна література" за ред. О.Ніколенко, 7 клас.
Читання мовчки - це вид мовленнєвої діяльності , спрямований на самостійне сприйняття, розуміння та засвоєння інформації без артикуляції (промовляння вголос). Основна мета — швидке та глибоке осмислення тексту, оцінка його емоційного впливу, що зазвичай перевіряється через тестові завдання або питання.
Читання мовчки перевіряємо за уривком з роману Вальтера Скотта "Айвенго", підручник ззарубіжної літератури для 7 класу за редакцією О.Ніколенко (розділ ХІІ, с.53 - 55, перший абзац)
1
"Ранок устав у незахмареній красі, і ще сонце не підбилось за обрієм, а й найледачіші, і найнетерплячіші глядачі вже висипали на луг, з усіх кінців стікаючись до арени..."
Яким художнім тропом є виділені у реченні слова:
2
Хто такі герольди:
3
З якою метою запитували у лицарів, котрі хотіли взяти участь у бою, як їх звати і до якої сторони хто з них хоче пристати:
4
"Відповідно до правил, одну сторону мав очолити Лицар, Позбавлений Спадщини, а другу - _________________ "
Яке ім'я пропущено:
5
Кого було обрано Королевою дня:
6
Як принц Джон закликав дам служити Королеві турніру:
7
Турнірні правила були укладені так, щоб:
8
Яка зброя вважалася забороненою на турнірі:
9
Як мав поводитися на арені лицар, якого збили з коня:
10
Як чинили з учасником, котрий падав додолу і не міг підвестися сам:
11
Що мало бути сигналом до закінчення бою:
12
Хто із присутніх мав прийняти рішення про закінчення бою:
Рефлексія від 10 учнів
Сподобався:
Так: 8
Ні: 2
Зрозумілий:
Так: 7
Ні: 3
Потрібні роз'яснення:
Ні: 8
Так: 2