Конструктор тестів
1
Установіть відповідність портретів з іменами персонажів, яких вони стосуються:
"Чоловічок сей був у короткій старенькій свитині, у полотняних штанях, чоботи шкапові, попротоптувані-- і пучки видно. Хіба по шаблі можна б догадуватися, що воно щось непросте.... Тілько очі були якісь чудні -- так і бігають то сюди, то туди і, здається, так усе й чигають ізпідтишка чоловіка"
Сомко
"...Був воїн уроди, красоти дивної; був високий, огрядний собі пан, кругловидий, русявий; голова в кучерях, як у золотому вінку; очі ясні, веселі, як зорі..."
Черевань
"Пика широка, засмалена на сонці; сам опасистий; довга, густа чуприна, піднявшись перше вгору, спадала за ухо, як кінська грива;уси довгі, униз позакручувані аж на жупан ізвисали; очі так і грають, а чорні, густії брови аж геть піднялися над тими очима..."
Пугач
"...Тільки похитувавсь, гладячи черево; а щоки--як кавуни:сміявсь від щирого серця.Така була вдача. Не перемінився за десять літ, "тільки лисина почала ще більш вилискуватись".
Брюховецький
Тур
2
П. Куліш є
3
Установіть відповідність висловлювань героїв роману з іменами персонажів, яких вони стосуються:
"А що нам... до Вкраїни? Хіба нам нічого їсти або пити або ні в чому хороше походити?"
Тур
"Ні, чужою смертю я волі купувати не хочу!"
Черевань
"Лучче мені проміняти шаблю на веретено, аніж напасти вдвох на одного"
Брюховецький
"Нема вже тепер ні в міщанина, ні в мужика се моє, а се твоє... все стало обще"
Сомко
Пугач
4
У романі йдеться про:
5
"Зложити докупи обидва береги Дніпрові...щоб обидва...приклонились під одну булаву!" закликав
6
"Молода, батьку, знайшлась би друга, а Кирила Тура другого не буде",-- каже герой твору "Чорна рада"...
7
Викупляти з неволі козаків уважав своїм призначенням
8
Які образи-символи є у романі:
9
Скільки сюжетних ліній у романі
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 6
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 6
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 6
Так: 0