і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Сторінка рейтингу 1-4 класів

До закінчення голосування залишилось:
2
дні
10
годин
42
хвилини
16
секунд
Місце
Назва класу
Вчитель
Школа
Місто
Унікальних голосів
Анульовано голосів
2
Куп'янська гімназія №2
Ківшарівка
Магніти «Математика»
3
Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12
Куп'янськ
Магніти «Математика»
4
Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького
м.Луцьк
Магніти «Математика»
6
Старобільська спеціалізована загальоосвітня школа №3
м.Старобільськ
Магніти «Математика»
7
Пальчиківський НВК
с.Пальчиківка
Магніти «Математика»
8
Cлавутицька школа №1
м.Славутич
Магніти «Математика»
9
Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12
Куп'янськ
Магніти «Математика»
10
Школа І-ІІІ ступенів №286 міста Києва
м.Київ
Магніти «Математика»
11
Стебницька ЗОШ №11
м.Стебник
Магніти «Математика»
16
Cлавутицька школа №1
м.Славутич
Магніти «Математика»
17
Малушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Малушка
Магніти «Математика»
19
ОЗНЗ Бишівська ЗОШ І - ІІІ ст.
с.Бишів
Магніти «Математика»
20
ЛНВК "ЗОШ І-ІІ ступенів №24 - технологічний ліцей"
м.Луцьк
Магніти «Математика»
23
Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Чернігівка
Магніти «Математика»
25
Білоцерківська ЗОШ №3 ім. Т.Г.Шевченка
м.Біла Церква
Магніти «Математика»
26
Шепетівський НВК №1
м.Шепетівка
Магніти «Математика»
29
Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.
Автуничі
Магніти «Математика»
30
Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
м.Тульчин
Магніти «Математика»
31
КУ Сумська СШ №9, м. Суми
Сумська область
Магніти «Навчання грамоти»
34
Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Мирогоща Перша
Магніти «Навчання грамоти»
35
Баговицький ліцей
Баговиця
Магніти «Навчання грамоти»
36
Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Кругляківка
Магніти «Навчання грамоти»
37
Ліцей "Успіх"
м.Васильків
Магніти «Навчання грамоти»
38
Білоцерківська ЗОШ №11
м.Біла Церква
Магніти «Навчання грамоти»
39
Школа №26
м.Івано-Франківськ
Магніти «Навчання грамоти»
40
Брусилівська гімназія
смт Брусилів
Магніти «Навчання грамоти»
41
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38
Полтава
Магніти «Навчання грамоти»
42
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
смт Софіївка
Магніти «Навчання грамоти»
43
Хмельницька СШ І ст. №30
м.Хмельницький
Магніти «Навчання грамоти»
44
Криворізька гімназія №91
Кривий Ріг
Магніти «Навчання грамоти»
45
Школа №26
м.Івано-Франківськ
Магніти «Навчання грамоти»
46
Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№ 7
м.Авдіївка
Магніти «Навчання грамоти»
47
Котелевська гімназія №1
смт Котельва
Магніти «Навчання грамоти»
48
Одеська загальноосвітня ЗОШ №130
м.Одеса
Магніти «Навчання грамоти»
49
Школа №7
м.Новогродівка
Магніти «Навчання грамоти»
50
КЗ "Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст."
с.Запоріжжя
Магніти «Навчання грамоти»
54
Гадяцька СШ І-ІІІ ст.№4
м.Гадяч
Магніти «Навчання грамоти»
55
Ліцей "Оріяна"
м.Львів
Магніти «Навчання грамоти»
56
НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів №1 - Покровська гімназія"
Покровське
Магніти «Навчання грамоти»
57
Сковородинівський НВК ім. Г.С.Сковороди
Сковородинівка
Магніти «Навчання грамоти»
58
Копайгородська ЗОШ
смт Копайгород
Магніти «Навчання грамоти»
59
КЗ "Компаніївське навчально-виховне об'єднання"
смт Компаніївка
Магніти «Навчання грамоти»
60
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Олександрівка
Магніти «Навчання грамоти»
61
Школа №1
смт Брусилів
гра «Читака»
62
Гадяцька СШ І-ІІІ ст.№4
м.Гадяч
гра «Читака»
63
Надеждівська ЗОШ
с.Надеждівка
гра «Читака»
64
Шепетівська школа-гімназія
м.Шепетівка
гра «Читака»
66
Лохвицька гімназія № 1
м.Лохвиця
гра «Читака»
67
Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького
м.Луцьк
гра «Читака»
68
Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12
Куп'янськ
гра «Читака»
69
Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12
Куп'янськ
гра «Читака»
70
Маріупольська ЗОШ № 30
м.Маріуполь
гра «Читака»
71
Херсонська спеціалізована школа № 24
м.Херсон
гра «Читака»
72
Володимирівська загальноосвітня школа
с.Володимирівка
гра «Читака»
73
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
м.Старокостянтинів
гра «Читака»
74
НВК №34
Придніпровський район
гра «Читака»
75
Запорізька гімназія № 31
м.Запоріжжя
гра «Читака»
76
Чернівецька ЗОШ № 20
Чернівці
гра «Читака»
78
Одеська ЗОШ №38
м.Одеса
гра «Читака»
79
ЗОШ І-ІІ ст. с. Сидорів
Сидорів
гра «Читака»
80
КЗСОР - Путивльська ЗОШІ
Путивль
гра «Читака»
81
МЗОШ №48
м.Миколаїв
гра «33 і 3 бобри»
83
Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст(опорний заклад)
Недригайлів
гра «33 і 3 бобри»
84
КЗ "ЛСШ І-ІІІ ступенів №8"
м.Лисичанськ
гра «33 і 3 бобри»
85
Лисанівський НВК
Паньківці
гра «33 і 3 бобри»
86
Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3
Чернігів
гра «33 і 3 бобри»
87
Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів
с.Агрономічне
гра «33 і 3 бобри»
88
ТЗОШ №19
м.Тернопіль
гра «33 і 3 бобри»
89
Миронівська ЗОШ № 1
Миронівський
гра «33 і 3 бобри»
90
Ліцей "Успіх"
м.Васильків
гра «33 і 3 бобри»
91
Світловодська ЗШ №2
м.Світловодськ
гра «33 і 3 бобри»
92
Комиш-Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Комиш-Зоря
гра «33 і 3 бобри»
93
Запорізька гімназія № 25
м.Запоріжжя
гра «33 і 3 бобри»
96
В-Писарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
Велика Писарівка
гра «33 і 3 бобри»
97
Олексіївський ЗЗСО
Олексіївка
гра «33 і 3 бобри»
98
ТСПШІМ
м.Тернопіль
гра «33 і 3 бобри»
99
КЗ "ЛСШ І-ІІІ ступенів №8"
м.Лисичанськ
гра «33 і 3 бобри»
100
КЗО "КЗСШІ №8"
Кривий Ріг
гра «33 і 3 бобри»
102
Дунаєвецька ЗОШ №2
Дунаївці
103
КЗ "Полтавська ЗОШ №27"
м.Полтава
104
Старокозацький НВК
с.Старокозаче
105
НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30
м.Вінниця
106
Павлівська НСЗШ
Павлівка
107
Абазівська ЗОШ
с.Абазівка
108
НВО №25
м.Кропивницький
110
Старокозацький НВК
с.Старокозаче
111
Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст(опорний заклад)
Недригайлів
112
НВК "Покровський ліцей"
Покровське
113
НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м.Гайсин
м.Гайсин
114
Вороненська ЗОШ
с.Вороне
115
КЗ "ЛСШ І-ІІІ ступенів №8"
м.Лисичанськ
117
Новокочубеївська ЗОШ
с.Нова Кочубеївка
118
Кобеляцький НРЦ
м.Кобеляки
119
НВО №25
м.Кропивницький
120
Синьківський НВК
с.Синьків
122
Золотівська багатопрофільна гімназія
м.Золоте
123
Маріупольська ЗОШ №64
м.Маріуполь
126
Куп"янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
м.Куп'янськ
127
КЗ "Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІ ст."
м.Дніпрорудне
128
Новофедорівська ЗОШ І - ІІІ ст.
с.Новофедорівка
131
Криворізька ЗОШ №26
Кривий Ріг
132
ЗОШ № 9
м.Торецьк
133
Мілуватська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Мілуватка
134
НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів №1 - Покровська гімназія"
Покровське
135
Сватівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
м.Сватове
136
Путивльська ЗОШ №2 ім. Г.Я. Базими
Путивль
137
Бахмутська ЗОШ №5
м.Бахмут
138
Мирненська ЗОШ
Мирне
139
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №296 з поглибленим вивченням іноземної мови
м.Київ
140
Васильківська ЗОШ №9
м.Васильків
141
ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Глуша
с.Велика Глуша
144
Бучанська ЗОШ №3
м.Буча
145
Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Закупне
146
Вороненська ЗОШ
с.Вороне
147
Запорізький НВК "Вибір"
м.Запоріжжя
148
ЗОШ І-ІІІ ст. c. Березичі
с.Березичі
149
Лихолітський НВК
с.Лихоліти
153
Красноградський НВК №3
Красноград
154
ХСЗШ № 15 ім.О.Співачука
м.Хмельницький
155
ЗОШ №13
м.Чернівці
156
Золотівська ЗОШ
м.Золоте
158
Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Пробіжна
160
Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
с-ще Керменчик
162
Загальносвітня санаторна школа-інтернат
м.Черкаси
163
Трушівський НВК І - ІІІ ступенів
с.Трушівці
164
Бугаківська ЗОШ I-IIст.
с.Бугаків
165
Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Степанівка
166
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №105 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу
м.Київ
167
Краматорська ЗОШ № 13
м.Краматорськ
169
Саливінківська загальноосвітня школа
с.Саливонки
170
Слобідський НВК
с.Слобода
171
НВК "Голубiвська ЗОШ I-III ст.-ДНЗ"
с.Голубівка
174
Малосолтанівська ЗОШ
с.Мала Солтанівка
175
Загальносвітня санаторна школа-інтернат
м.Черкаси
176
Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Голубівка
177
НВК "Уманська міська гімназія - школа естети...
м.Умань
178
Добровеличківська СЗШ-інтернат
смт Добровеличківка
179
НВК ЗОШ І ст. - ДНЗ
Стрільськ
180
Зміївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Зміївка
181
Великопавлівська спеціалізована школа
с.Велика Павлівка
182
Комунальний заклад Байковецька ЗОШ
с.Байківці
184
Біликівський навчально - виховний комплекс
с.Білики
185
Бердянська загальноосвітня школа
с.Бердянське
Загальна кількість класів які потрапили до рейтингу: 185 класів
  • У даному розіграші формуватиметься 2 окремих рейтинги: для учнів 1-4 та 5-11 класів.
  • Один клас може належати тільки до одного з рейтингів.
  • Кожен користувач може проголосувати лише один раз і лише за одного учасника.
  • Для потрапляння Вашого класу до загального рейтингу, необхідно: - Додати більше як 10 учнів в клас; - 10 учнів повинні пройти олімпіаду «Всеосвіта Зима 2018-2019»; - Додати одне або більше вражень про олімпіаду «Всеосвіта Зима 2018-2019».
  • Переможцями стануть 110 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів: це 100 переможців з 1-4 класів та 10 щасливчиків з 5-11 класів.
  • Кожен клас-переможець отримає спеціальні подарунки відповідно до місця у рейтингу.
  • Призи для переможців рейтингу з 1-4 класів та дошкільнят від мультимедійного видавництва «Розумники» : - 1-30 місце - набори дидактичних матеріалів на магнітній основі з «Математики»; - 31-60 місце - набори дидактичних матеріалів на магнітній основі з «Навчання грамоти». - 61-80 місце - настільні дидактичні ігри «Читака» - 81-100 місце - настільні дидактичні ігри «33 і 3 бобри»
  • Призи для переможців рейтингу з 5-11 класів: Конструктори «Гідравлік» від української компанії «BitKit».
  • Що більша кількість голосів унікальних користувачів, то вище місце в рейтингу!