Сторінка рейтингу класів

Перших 9 класів у рейтингу, які візьмуть участь у творчій складовій олімпіади, отримають подарунки від компанії «Технотоп» Переглянути всі класи які беруть участь у розіграші

До закінчення голосування залишилось:
0
дні
0
годин
0
хвилини
0
секунд
Місце
Назва класу
Вчитель
Школа
Місто
Унікальних голосів
Анульовано голосів
1
Антонівська ЗОШ № 21
м.Херсон
0
2
ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів м.Роздільна
м.Роздільна
0
3
Херсонська спеціалізована школа № 24
м.Херсон
0
4
НВК "Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 - ДНЗ"
Кременець
0
6
Черкаська ЗОШ №32
м.Черкаси
0
7
Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка
м.Кременчук
0
8
СЗШ №133
м.Дніпро
0
9
МЗОШ №48
м.Миколаїв
0
10
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Охтирка
0
11
Брусилівський ліцей ім. Г.О.Готовчиця
смт Брусилів
0
12
Павлоградська ЗШ №6
Павлоград
0
13
Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12
Куп'янськ
0
15
Cлавутицька школа №1
м.Славутич
0
16
Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Колиндяни
0
17
Запорізький ЗНВКсанаторного типу "Злагода"
м.Запоріжжя
0
18
Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12
Куп'янськ
0
19
Майданський НВК
с.Майдан
0
21
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Олександрівка
0
22
Чернігівська ЗОШ №34
Чернігів
0
23
Куп'янська гімназія №2
м.Куп'янськ
0
25
Токмацька ЗОШ №5
м.Токмак
0
27
Спеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва
0
28
Верховинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Верховина
0
29
КЗ "Компаніївське навчально-виховне об'єднання"
смт Компаніївка
0
30
Школа №2
м.Ладижин
0
31
Снятинський ліцей "Інтелект"
м.Снятин
0
34
НВК №12
м.Коростень
0
35
КЗО "СЗШ №1" ДМР
Дніпро
0
37
ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І. Г. Ткаченка"
с.Богданівка
0
38
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва
0
39
Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Новоборисівка
0
40
ЗНЗ №10
м.Олександрія
0
41
Школа №26
м.Івано-Франківськ
0
43
Первомайська гімназія № 3
м.Первомайський
0
45
Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Кругляківка
0
46
КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР
м.Суми
0
47
Школа №16
м.Первомайськ
0
50
НВК "Кіровоградський колегіум"
м.Кропивницький
0
51
Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Чернігівка
0
52
Спеціалізована школа №185 ім. Володимира Вернадського Святошинського району м. Києва
0
53
Путивльська ЗОШ №2 ім. Г.Я. Базими
Путивль
0
54
Лохвицька ЗОШ №2
м.Лохвиця
0
55
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №35 ВМР"
м.Вінниця
0
56
Дошкільний навчальний заклад №29
м.Прилуки
0
57
Олексіївський ЗЗСО
Олексіївка
0
58
Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1
Миколаївка
0
59
Парасковіївська ЗОШ
с.Парасковіївка
0
60
Васильківський академічний ліцей "Престиж"
м.Васильків
0
61
ПТУ № 50 м.Карлівка
Карлівка
0
62
НВК "Ліцей - СЗШ №10"
Марганець
0
63
Ізюмська гімназія №3
м.Ізюм
0
64
КЗО НВО №113
Дніпро
0
65
Борівський НВК
смт Борівське
0
66
Долинська ЗОШ № 5
м.Долина
0
67
Рівнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Рівнопіль
0
68
Шепетівська школа-гімназія
м.Шепетівка
0
69
Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Багринівка
0
70
Куп"янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
м.Куп'янськ
0
71
Ізюмська гімназія №3
м.Ізюм
0
72
Путивльська ЗОШ №2 ім. Г.Я. Базими
Путивль
0
73
Школа №1
м.Володимир-Волинський
0
74
Тучинська спеціальна школа
0
75
Путрівський НВК
с.Путрівка
0
76
Ялтушківська ЗОШ
с.Ялтушків
0
77
Школа №2 м. Заводське
м.Заводське
0
79
Веселинівська ЗОШ
смт Веселинове
0
81
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1
с.Рахни Лісові
0
82
Новополтавська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Новополтавка
0
83
Бочманівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
с.Бочманівка
0
84
ХЗОШ № 164
м.Харків
0
85
Будянська середня загальноосвітня школа
с.Буди
0
86
Опорний заклад "ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суходоли"
с.Суходоли
0
87
Олексіївський ЗЗСО
Олексіївка
0
88
Кримківська ЗОШ
с.Кримка
0
90
ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Суськ
с.Суськ
0
91
Новоградківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Новоградківка
0
92
Лозівська загальноосвітня школа №7
м.Лозова
0
93
КЗО НВК №59 ДМР
м.Дніпро
0
95
Верхньобистрянська ЗОШ
с.Верхній Бистрий
0
96
Білоцерківська школа І-ІІ ступенів
с.Білоцерківці
0
98
Ворохтянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Ворохта
0
99
Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1
м.Бобровиця
0
100
Христофорівська філія ОКНЗ "Софіївська ЗОШ
смт.Христофорівка
0
101
Тучинська спеціальна школа
0
Загальна кількість класів які потрапили до рейтингу: 102 класа
  • Кожен користувач може проголосувати лише один раз і лише за одного учасника.
  • Для потрапляння Вашого класу до загального рейтингу, необхідно:
    - Додати більше як 10 учнів в клас;
    - 10 учнів повинні пройти олімпіаду «Всеосвiта Зима – 2019/20»;
    - Додати одне або більше вражень про олімпіаду «Всеосвiта Зима – 2019/20».
  • Переможцями стануть 9 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.
  • Кожен клас-переможець отримає спеціальний подарунок від компанії «Технотоп»
  • Що більша кількість голосів унікальних користувачів, то вище місце в рейтингу!