Новини
5769
22 жовтня 2019 о 14:13

ЗНО: результати в сільській місцевості на 20-30% гірші, ніж у містах

Міністерка освіти і науки наголосила на проблемі з підготовкою до випускних екзаменів у сільській місцевості.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання у містах та селах виявилися досить неоднозначними. У сільській місцевості випускники здали #ЗНО на 20−30% гірше, ніж в містах.

Про це в інтерв'ю Радіо НВ розповіла міністерка освіти Ганна #Новосад.

Якщо ми подивимося зараз на результати ЗНО у сільській місцевості, то, на жаль (і це величезна проблема), вони дуже суттєво відрізняються в гіршу сторону, відсотків на 20−30% з різних предметів, від тих, які мають діти у міській місцевості, – підкреслила пані Новосад.

Голова Херсонської Ода Юрій Гусєв, аналізуючи показники державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, зазначив, що діти у сільській місцевості отримують нижчу якість освіти, ніж у містах. Більш позитивні результати спостерігаються у випускників спеціалізованих шкіл та гімназій.

Згідно з дослідженнями, школи з меншою кількістю випускників мають гірші результати. Тому одним із пріоритетних завдань є створення повнокомплектних класів для старшокласників.


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО” від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити статті на тему:

Тренажер ЗНО – найефективніший помічник кожного випускника

Освітяни – за скасування ЗНО-2020: створено петицію 

Пробне ЗНО-2020: що, де, коли

Джерело: Радіо НВ, ХОДА

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?