Освітяни – за скасування ЗНО-2020: створено петицію

У петиції зазначено, що через хвилювання учні не можуть показати справжні знання, здобуті за роки тяжкої розумової праці.

11 вересня на сайті Офісу президента з’явилась петиція про «Відміну ЗНО в школах, коледжах, технікумах та ПТУ». Створив документ Тарас Вікторович Снігур, і станом на 17 вересня петицію підписали 3084 українця. Головною причиною відміни зовнішнього незалежного оцінювання називають шкоду здоров’ю та психіці школярів і студентів.

 Про що йдеться у петиції? 

1. Діти перестають займатися спортом та іншою позакласною діяльністю, бо вони знають, якщо не здадуть іспит, вони-НІХТО.( Жорстоко, але саме це лунає звідусіль)

2. Через хвилювання, учні не можуть показати справжні знання, здобуті за роки тяжкої розумової праці.

3. Студентам коледжів, технікумів, ПТУ вистачає навантаження професійними предметами. Ви хочете країну спеціалістів своєї справи, а самі навантажуєте шкільними предметами, які навряд чи знадобляться Їм, на такому рівні, в майбутньому.

4. Якщо зовнішнє незалежне оцінювання обов’язкове, нехай його також здають держслужбовці, депутати ВР України(у яких є вища освіта) та інші, у кого нема сертифіката про здачу ЗНО. Це буде справедливо, вони ж такі самі громадяни України.   

(авторський текст збережено)

Щоб петиція була розглянута Президентом, її мають підписати 25000 осіб.


https://vseosvita.ua/zno

Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО”  від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вона стануть для вас справжньою чарівною паличкою у процесі підготовки до ЗНО-2020.  

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!