Новини
10873
21 вересня 18:01

«Жовта» зона карантину: якими документами заклад освіти може підтвердити рівень вакцинації працівників

Сертифікат про одужання від COVID-19 діятиме 180 днів з врахуванням дати підтвердження захворювання.

За результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 23 вересня 2021 року Україна переходить у «жовту» зону епідемічної небезпеки.

З огляду на це у закладах освіти запроваджуються карантинні обмеження, визначені постановою Уряду № 1236 від 9 грудня 2020 року включно зі змінами. 

Так, в умовах «жовтого» рівня робота закладів освіти дозволена за наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з документів:

  • жовтого COVID-сертифіката, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);

  • зеленого COVID-сертифіката, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);

  • міжнародного свідоцтва про вакцинацію (видається сімейним лікарем після отримання повного курсу щеплення від COVID-19);

  • довідки 063 (видається сімейним лікарем після щеплення однією дозою дводозної вакцини);

  • COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).

Жовтий COVID-сертифікат чинний 120 днів, а зелений – 365 днів. Нагадаємо, що COVID-сертифікати, видані на підставі щеплення дводозною вакциною, набувають чинності з дня вакцинації, однодозною вакциною – з 14-го дня після вакцинації.

Термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 становитиме 180 днів з врахуванням дати підтвердження захворювання тестом.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Пункти щеплення у школах: Денис Шмигаль доручив регіонам забезпечити можливість вакцинації педпрацівників на місцях

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.