Новини
3655
21 вересня 14:37

Пункти щеплення у школах: Денис Шмигаль доручив регіонам забезпечити можливість вакцинації педпрацівників на місцях

За словами прем'єр-міністра, у порівнянні з минулим роком захворюваність на COVID-19 серед дітей зростає.

Сьогодні, 21 вересня, під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прем’єр-міністр Денис Шмигаль розглянув питання охоплення населення вакцинацією, зокрема вчителів та працівників закладів освіти.

Щоб прискорити темпи щеплення від COVID-19, Державна комісія доручила головам обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів для:

  • можливості залучення до процесу вакцинації, зокрема вчителів та працівників закладів освіти, пунктів щеплень у закладах освіти;

  • забезпечення можливості та організації вакцинації, зокрема вчителів та працівників закладів освіти, за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності у закладах освіти постійних пунктів щеплень;

  • інформування та проактивного запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів та родичів, здобувачів освіти, до пунктів щеплень у закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.

Шмигаль також підкреслив, що у порівнянні з минулим роком захворюваність на COVID-19 серед дітей зростає.

Фотоматеріали: JESUS DE FUENSANTA / Shutterstock.com

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Посилення карантинних обмежень: Україна переходить у «жовту» зону

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.