+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Зареєструвалися і … не прийшли: у 5 тис. абітурієнтів знайшлися справи, важливіші за ЗНО

У пункти проведення тестування з біології не з'явилися всього 6,4% зареєстрованих осіб, що у кількісному вираженні виявилося більше 5 тис. учнів.

На тестування з біології, яке відбулося 6 червня, зареєструвалося 81 тис. 276 осіб. Взяли участь у випробуваннях 76 тис. 060 школярів, що становить  93,6% від загальної кількості зареєстрованих. Таким чином, не з'явилися на іспити 5 тис. 216 учнів. Про це повідомили з регіональних центрів оцінювання якості освіти.

До пунктів тестування не допустили 8 чоловік: у 4 – не виявилося з собою одного з обов'язкових документів. Ще четверо спізнилися на тестування.  

Іспити проходили у 345 пунктах, де тестування забезпечували 13 тис. 672 особи. Дотримання процедури випробувань контролювали 38 громадських спостерігачів та 8 представників ЗМІ.

Усіх, хто бажав взяти участь у тестуванні, але не зміг, не добіг, не дійшов, або спізнився через поважні причини, запрошують зареєструватися на додаткову сесію. Упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, треба подати документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи можна подивитися тут:

Посилання на Український центр оцінювання якості освіти: http://testportal.gov.ua

4987
07.06.2019 17:37:00
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись