Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Заощаджуйте понад 70% на підвищенні кваліфікації зі «Всеосвітою»

Зручна система знижок допоможе суттєво зекономити та придбати будь-яку послугу за вигідною ціною.

Щоб ви мали змогу провести карантин з користю, ділимося з вами лайфхаком, як можна легко економити зі «Всеосвітою». На нашому порталі діє спеціальна формула для постійних користувачів: карта учасника клубу «Всеосвіта» (20% знижки) + кешбек за покупки на сайті у березні (50% знижки) + співпраця зі «Всеосвітою» (20% знижки). Завдяки їй ви можете заощаджувати понад 70% на підвищенні кваліфікації. 

Дистанційні курси підвищення кваліфікації

На порталі «Всеосвіта» є найрізноманітніші курси підвищення кваліфікації. Користувачі мають змогу обрати курс на 24 години (490 грн), на 30/36 годин (590 грн) і на 72 години (790 грн).

Але будь-який дистанційний курс підвищення кваліфікації ви можете придбати з максимальною знижкою. 

Для цього потрібно:

 1. отримати карту учасника клубу «Всеосвіта» – вона дає 20% знижки;
 2. використати кешбек за покупки на сайті у березні – це дає 50% знижки;
 3. укласти договір про співпрацю зі «Всеосвітою» – надає 20% знижки (лише на курси). 

Якщо ви обрали 24-годинний курс, картка учасника клубу надасть можливість заощадити 20% і сплатити лише 392 гривні Додаткову знижку ви отримаєте завдяки кешбеку за покупки на сайті у березні. Відповідно, курс коштуватиме вже 
196 гривень.  А співпраця зі «Всеосвітою» зробить знижку ще більшою – ви зможете придбати курс за  157 гривень. 

Курс на 30/36 годин за наявності картки учасника клубу коштуватиме  472 гривні.  Щоб ціна стала ще нижчою, скористайтесь своїм кешбеком і отримайте змогу купити курс за  236 гривень.  А додаткову знижку у 20% принесе партнерство зі «Всеосвітою» – тобто вартість курсу становитиме  189 гривень. 

Якщо ви учасник клубу «Всеосвіта», 72-годинний курс ви матимете можливість придбати за 632 гривні.  Кешбек за покупки у березні надасть знижку у 50%, й у такий спосіб ціна курсу складе 316 гривень. Додатково заощадити можна також завдяки співпраці зі “Всеосвітою” – ви зможете отримати бажаний курс усього лише за 253 гривні.

Посилання на усі курси: https://vseosvita.ua/course

 

 

 


На що потрібно звернути увагу?

Бібліотека методичних матеріалів

За методичні матеріали, завантажені у бібліотеку, можна отримати особливі відзнаки у вигляді ексклюзивних свідоцтв, подяк та грамот. Вони передбачені для 1, 5, 10, 15, 25 та 50 публікацій на сайті, а за особливий внесок в розвиток освіти України – 100 публікацій – вчителі нагороджуються унікальною Золотою Грамотою. Разом з нею освітяни отримують картку програми лояльності від проєкту, яка автоматично робить їх учасником закритого клубу «Всеосвіта». Ця картка дає 20% знижки на всі види послуг на сайті та діє завжди!

Посилання на бібліотеку: https://vseosvita.ua/library

Співпраця зі «Всеосвітою»

Партнерство з нашим проєктом у сфері підвищення кваліфікації передбачає для педагогів підтримку методистів та юристів, створення Єдиного кабінету для моніторингу процесу підвищення кваліфікації, електронного портфоліо та формування звітів. Крім того, педагогічним працівникам освітнього закладу-партнера співпраця зі «Всеосвітою» надає 20% знижки на всі дистанційні курси підвищення кваліфікації.

Співпраця зі «Всеосвітою»: https://vseosvita.ua/group/director


Вебінари

Після прослуховування будь-якого вебінара, ви можете замовити сертифікат з підвищення кваліфікації, на якому вказуються академічні години. До початку прямого ефіру та у день прем’єри сертифікат коштує 59 гривень, а після – 70 грн.

Щоб придбати сертифікат з максимальною знижкою, вам необхідно:

 1. отримати карту учасника клубу «Всеосвіта» – вона дає 20% знижки;
 2. використати кешбек за покупки на сайті у березні – це дає 50% знижки.

Якщо ви замовили сертифікат з підвищення кваліфікації за 59 гривень і скористалися карткою учасника клубу, ціна сертифіката складатиме  47 гривень.  Щоб отримати додаткову знижку, також використайте свій кешбек за покупки на сайті у березні. У такий спосіб, сертифікат коштуватиме лише  24 гривні. 

Якщо ви замовили сертифікат після прем'єри вебінара – за 70 гривень – картка учасника клубу надасть вам можливість заплатити лише  56 гривень.  А завдяки кешбеку за березневі покупки сума знижки збільшиться – сертифікат, відповідно, коштуватиме  28 гривень. 

Посилання на вебінари: https://vseosvita.ua/webinar 

 

 

 


Шкільна дистанційна олімпіада

Оргвнесок в онлайн-олімпіаді від «Всеосвіти» з 24 шкільних предметів становить 20 гривень за 1 учня.

Щоб отримати максимальну знижку, необхідно виконати такі умови:

 1. отримати карту учасника клубу «Всеосвіта» – вона дає 20% знижки;
 2. використати кешбек за покупки на сайті у березні – це дає 50% знижки.

З карткою учасника клубу «Всеосвіта» організаційний внесок становитиме 
 18 гривень. .А щоб заощадити більше, додатково скористайтесь вашим кешбеком за покупки на сайті у березні. У такий спосіб, оргвнесок за одного учня коштуватиме лише  8 гривень. 

Нагадуємо, що олімпіада з Української мови – безкоштовна!

Посилання на дистанційну олімпіаду: https://vseosvita.ua/olympiad

 

 

 


Конкурси

Оргвнесок у платних конкурсах від «Всеосвіти» складає 20 гривень за 1 учня.

Максимальну знижку вам надасть виконання таких умов:

 1. отримати карту учасника клубу «Всеосвіта» – вона дає 20% знижки;
 2. використати кешбек за покупки на сайті у березні – це дає 50% знижки.

Завдяки карті учасника клубу ваш оргвнесок коштуватиме лише  18 гривень.  Знижка може бути й більшою – для цього додатково скористайтесь кешбеком за покупки на сайті «Всеосвіти» у березні. Відповідно, організаційний внесок за одного учня становитиме  8 гривень. 

Посилання на конкурси: https://vseosvita.ua/olympiad/default/konkurs

 

 


Тренажер підготовки до ЗНО

Оформлення передплати на сезон 2020, яка надає необмежений доступ до всіх тестів та режимів тренувань від сьогодні й до 30 червня 2020 року, коштує 99 гривень.

Для того, щоб оформити передплату з максимальною знижкою, вам потрібно:

 1. отримати карту учасника клубу «Всеосвіта» – вона дає 20% знижки;
 2. використати кешбек за покупки на сайті у березні – це дає 50% знижки.

Скористайтесь карткою учасника клубу «Всеосвіта» та отримайте можливість передплатити «Тренажер ЗНО» лише за  79 гривень.  Додатково заощадити вам допоможе кешбек за покупки на сайті у березні. Разом з цією знижкою сума передплати становитиме 40 гривень. 

Посилання на Тренажер підготовки до ЗНО: https://vseosvita.ua/zno

 

 

 


«Всеосвіта» завжди надає безліч нових можливостей для постійних користувачів. Якщо ви систематично підвищуєте кваліфікацію на нашій онлайн-платформі та/або користуєтесь іншими комерційними послугами, ви вже заощаджуєте на майбутніх послугах порталу. Так, кожна наступна оплата здійснюватиметься з урахуванням додаткової 50% знижки

І ще один корисний лайфхак як доповнити свій кешбек. Якщо ваших накопичень не вистачає на формування бажаної знижки, ви можете попросити їх в інших користувачів. Часом у когось залишається зайвий кешбек, і користувачі порталу залюбки їм діляться. 

Сторінка Обговорення кешбеку:  https://vseosvita.ua/cart/cb-discussion    

Не зволікайте жодної миті! Використовуйте свій кешбек, накопичуйте знижки та економте легко і просто. Підвищуйте кваліфікацію із задоволенням разом зі «Всеосвітою»!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.