Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
1597
16 грудня 2019 об 11:19
pdf Роздрукувати

Замість домашнього завдання ірландські школярі робитимуть добрі справи

В одній з ірландських шкіл започаткували соціальний експеримент для учнів – місяць добрих справ.

Незабаром розпочнуться новорічні свята і школярі відпочиватимуть на канікулах. Та крім відпочинку, дітям доведеться ще й виконувати домашнє завдання. В ірландській школі невеличкого містечка Клонакілті знайшли заміну домашнім завданням – це місяць добрих справ.

Щодня школярі мають робити добрі вчинки і записувати їх у власні щоденники. Наприкінці місяця такий щоденник мають підписати батьки.

Ми закликаємо наших учнів відчути дух Різдва, щедрості і доброти, – написала адміністрація школи.

Разом з ініціативою «Щоденник доброти» у школі буде організовано «Ківш добрих справ». Учні робитимуть добрі спостереження за своїми однокласниками. Кожен ранок п’ятниці у школі під час наради буде обиратися випадкове спостереження. Мета такої ініціативи –підкреслити важливість маленьких вчинок і добрих слів у житті людини.

Розклад добрих справ виглядатиме приблизно так:

  • Понеділок: діти мають поспілкуватися із літньою людиною. Можна подзвонити бабусі чи зайди в гості до сусіда або відправити вітальну листівку;
  • Вівторок: допомогти батькам прибрати оселю (застелити постіль, приготувати обід, вигуляти домашнього улюбленця тощо);
  • Середа: зробити приємне випадковій людині (порадувати її компліментами чи добрими справами);
  • Четвер: зробити щось приємне для себе (помалювати, почитати, послухати музику, погуляти з друзями тощо).

Ми надзвичайно вдячні родинам наших учнів, які долучилися до ініціативи. Саме завдяки їхній підтримці ми можемо виховати учнів добросердечними, щасливими і різносторонніми громадянами, і озброїти їх необхідними життєвими навичками. Ми сподіваємось, що ініціатива добрих справ зробить підготовку до Різдва більш значимою і особливою для кожного учня та його родини, – зазначило керівництво школи.


До Нового року лишились лічені тижні, тож радимо потішити себе та своїх близьких спонтанними сюрпризами. «Всеосвіта» розробила святкові адвент-календарі для учнів будь-якого віку:

календар у формі трикутників із завданнями:

 

 

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/advent-kalendar-novoricnij-kalendar-183257.html;


календар у формі будиночка з віконцями:

 

 


Завантажити: https://vseosvita.ua/library/novoricnij-advent-kalendar-92757.html


календар із Сантою та його друзями: 

 

 


Завантажити: https://vseosvita.ua/library/zavdanna-do-novogo-roku-advent-kalendar-185776.html


календар зворотного відліку:

 

 

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/zvorotnij-vidlik-do-novogo-roku-185789.html

Веселих вам свят! 

#Новий_рік #адвент_календар #добрі_справи #школа #учні

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.